kemalevin
kemalevin (üye)
Bursa / Amatör

D70 de Kullanılan Objektif. Yardım

Arkadaşlar, uzun araştırmalar sonucunda D70 almaya karar verdim.Bir arkadaş vasıtasıyla almanyadan Ebay.de sitesinden alacağım.Bu makinede kulanabileceğim objektifler hakkında yardımınıza ihtiyacım var.İlk kez bir makine sahibi olacağım.başlamışken iyi bir makine ile başlamayı düşündüm.sizlerin burada verdiği bilgiler sayesinde çok aydınlandım.hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Tarih: 27 Kasım 2004, 17:26 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

makinan şimdiden hayırlı olsun....darısı başımıza
öncelike ne tür çekim yapacaksın?macro(yakın çekim)mu?manzara mı?ne tür çekim yapacağını belirtirsen sana ne tür bir objektif olduğunu yazabilirim....ama kit halinde aldığın objektif manzara fotoları için uygun ama macro için değil...

Tarih: 27 Kasım 2004, 17:33 - İp: yok
kemalevin
kemalevin (üye)
Bursa / Amatör

öncelikle manzara ve portre belki ilerde macro çekimde yapabilirim.Bana manzara,portre ve macro çekimler için hangi objektifler geçerli yardımcı olurmusunuz.

Tarih: 29 Kasım 2004, 08:57 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

kit halinde gelen objektif daha öncede yazdığım gibi portre ve manzara fotoğrafları için uygun ama daha kalitesini istiyorum diyorsan o başka...macro içinde google.com dan macro nikon lens yaz onlardan birini şeç ben sana performans hakkında bilgi veririm...

Tarih: 29 Kasım 2004, 17:28 - İp: yok
  • 1