othomane
othomane (üye)
Adana / Meraklı

Aydinlarfoto. Com Güvenilir Midir?

Daha önce Bascuda.com, ideefixe.com ve kitapyurdu.com gibi sitelerden alışveriş yaptım...O kadar çok alışveriş sitesi var ki... Önüne gelen birşey satıyor...Fakat forumlarda aydinlarfoto.com'un ismini arasıra gördüm...Alışveriş yapan arkadaşlar varsa bir bilgilendirsinler...Rahatlıkla güvenerek alışveriş yapabilir miyiz? Garanti durumları nasıl oluyor? Teşekkür ederim...

Tarih: 30 Aralık 2004, 08:08 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Firmalar ne kadar güvenilir olursa olsun, hackerler tek durmuyor. İnternet alışverişleri için en güvenilir yöntem sanal kart çıkartman. Bu konu ile ilgili bilgi sahibi değilsen :

http://www.bonus.com.tr/sanalkart.asp 'adresinden bilgi alabilirsin.

Tarih: 30 Aralık 2004, 08:19 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

Güvenilir firmadır. Sipariş vermeden önce telefonla arayıp almak istediğin makinenin stoklarında bulunup bulunmadığını öğren. Ardından gündüz verdiğin sipariş normalen diğer gün eline ulaşıyor. istanbulda veya yakında isen bir cumartesi gezmeye git, sirkeciden biraz pazarlıkla daha ucuza peşin fiyata da alabilirsin.

Tarih: 30 Aralık 2004, 09:26 - İp: yok
murlem
murlem (üye)
İzmir / Amatör

kesinlikle güvenli

fotoğraf makinesi konusunda oldukça büyük ve geçmişi olan bir firma.

Tarih: 30 Aralık 2004, 09:34 - İp: yok
othomane
othomane (üye)
Adana / Meraklı

Eyvallah sağolun... Bir de şu Samsung 430'u anlatsanız ne iyi olurdu... Nikon Coolpix 3200'den vazgeçtim gibi... Aman Manuel ayarları olsun fot. makinesinin diyenler bile Nikon Coolpix 3200 çok iyi diyorlar...Çok hazırcı makinesi gibi... Samsung Digimax 430 biraz daha maunel ayarları var...

Tarih: 30 Aralık 2004, 09:57 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili othomane,
Eğer Samsung markasına karar verdiysen ve aradığında manuel özelliklerin bol olduğu bir modelse bana ayırabileceğin maximum parayı söyle senin için şirket merkezinden çok özel bir fiyat alacağım ve seni bu makine arayışından kurtaracağım.. (www.bos-samsung.com) Aydınlar'a gelince Bozo ya katılıyorum evet aydınlar firması sözüne güvenilir bir firmadır ama yinede arayıp satın almak istediğin modelin ellerinde olup olmadığını öğrenmen gerekir.Sevgili murlem ise biraz abartmış....

Tarih: 30 Aralık 2004, 10:04 - İp: yok
othomane
othomane (üye)
Adana / Meraklı

Sağolun Murat Bey... Ben bütçeye göre değil de 370 ya da 430 modellerini belirledim...

Tarih: 30 Aralık 2004, 10:30 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili othomane,
digi 370 240+kdv
digi 430 270+kdv
benim tavsiyem digi V3 285+kdv

Tarih: 30 Aralık 2004, 11:05 - İp: yok
othomane
othomane (üye)
Adana / Meraklı

Murat Bey bu fiyatlar taksitli mi? Kaç ay?

Tarih: 30 Aralık 2004, 11:34 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Dolar olarak ve peşin.

Tarih: 30 Aralık 2004, 12:08 - İp: yok
othomane
othomane (üye)
Adana / Meraklı

Teşekkür Ederim Murat Bey... Bir değerlendireyim...Bir de bos-samsung.com adresinde 370 ve 430 modellerini göremedim... İlginiz için tekrar teşekkür ederim...

Tarih: 30 Aralık 2004, 12:17 - İp: yok