sezo
sezo (üye)
İzmir / Amatör

Help! Hp M507’im Dustu

arkadaşlar herkese selam benim HP M507 makinam, kamerayı acınca acılan vizorun ustune dustu ve vizorun bir tanesi çatladı. kamerayı kapamak istediğimde vizor içine girmiyor ama ekran acılıyor, vizor içine girmeye calısıyor ama girmiyor. sorun cok mu buyuk sizce? izmirde oturuyorum hangi servise goturmeliyim sizce ve tahmininizce bana bu ne kadara patlar? ve ne kadar sürede tamir edilir. cevaplarınız için şimdiden cok tesekkurlerim..

Tarih: 1 Ağustos 2005, 12:01 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili sezo,
m507 ccd si mainborda kurşunsuz lehimle bağlı.ccd yi sökmeden objektifi sökmek ve yerine takmak imkansız.İzmirde kurşunsuz lehimi sökebilecek teknik altyapıya sahip bir tamirci yok (gerçi izmirde digital tamirci de yok ya ) benim sana önerim makineyi çöpe at!

Tarih: 1 Ağustos 2005, 14:17 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili sezo kardeşim şimdi özelden mesajını okudum ancak herkes yararlansın diye buradan yanıtlamayı uygun buldum.
Tabii ki bir makineyi çöpe atmak kolay değil ancak O makineyi HP servisine göndersen senden isteyecekleri tamir parası 220 dolar + kdv. diyelimki fiyatı fazla buldun ve yaptırmayacaksın o zamanda 20 dolar arıza tespit ücreti ödemen gerekiyor. Denemesi bedava istersen gönder...Yada önceden telefonla irtibat kur çalışma prensiplerini öğren ve ondan sonra gönder... Eğer hiç bir çözüm üretemezsen ve makineyi de servis dışında kimseye açtırmazsan bana da gönderebilirsin.

Tarih: 1 Ağustos 2005, 14:30 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

burkay hoca nerdesin

Tarih: 1 Ağustos 2005, 19:02 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

burdayım ado usta! fotoğraflarını inceledim.İnce bir estetik ruh var sende.sen iyi bir sanatçısın.

Tarih: 2 Ağustos 2005, 07:20 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hp almayın kardeşim bütün hp ler düşüyor.var bir uğursuzluk.

Tarih: 2 Ağustos 2005, 20:13 - İp: yok
  • 1