bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

Yarın Adalar Yolcusuyum. Yardım???

yarın adalara gidioruz kalabalık bi ark. grubuyla.orda nerelere gidilir nerelerin görülmesi gerekir.fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliorum.yardım eden herkese teşekkürler şimdiden.

Tarih: 12 Mayıs 2007, 09:25 - İp: 88.***.**2.84
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Vapur kaç lira??

Tarih: 15 Mayıs 2007, 21:55 - İp: 88.***.**0.230
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

2 lira!kontarst

Tarih: 16 Mayıs 2007, 08:59 - İp: 85.***.**0.203
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

gidiş-geliş mi?

Tarih: 16 Mayıs 2007, 13:11 - İp: 88.***.**4.210
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

hayır sadece geliş 2 lira

Tarih: 16 Mayıs 2007, 13:16 - İp: 85.***.**0.239
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Boğaz köprüsü gibi mi?

Tarih: 16 Mayıs 2007, 13:19 - İp: 88.***.**4.210
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

yok köprü yok..
yeni bir uygulama bu..

denizcilik işletmeleri toki bakıyor gelmişmisin
gelmişssin..
al sana 2 lira
şimdilik sadece teori.. uygulamada işlet devret hüplet modeli uygulancak. firmaların ihaleye son katılma süresi 31 Haziran

Tarih: 16 Mayıs 2007, 13:26 - İp: 85.***.**0.239
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yat işlet yükle modeli ile olabilr gibi geliyor. BEnce hayal olmaktan öte çok kısa zamanda mesela 3087 yılında olabilecek şeyler. Tabi biz o ana akdar yasarmıyız onu bilemeyiz. Genetik şeylerden bir umut.

GEnetik dedimde aklıam geldi. Yeni yeni dukkanlar açılıyor. Genetik haritanıza bakılır diyerekten. Ben de kendi genetik haritamı merak ediyorum. Yani bir taraftanda insan merak ediyor. Kardeşim bu fal mı ki bakılsın. ?

Tarih: 16 Mayıs 2007, 13:38 - İp: 88.***.**4.210
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bence o tükkanlar öğretim hayatını yarıda bırakmışlar için..
ortaokul ikidemiydi neydi bize genetik haritamızı öğretmişlerdi..
hangi organımız neremizde göstermişlerdi.. içi görünen bi cüce heykeli getirdiler. kafa yok bacak yok kollar yok.. ama bütün organları görünüyodu.. hatta sökülüp takılıyodu.. ben o gün bu gündür cüceler çok açık insanlar biliyorum misal..
o gün öğrendim insanın kafasının üzerine oturmasının çok kötü bişey olduğunu..
neyse sen yinede o tükkanlara gidip para dökme.. ben sana geneletik bi harita çizerim poşotopta.. üstelik skin tone si ayarlanmış bişi.. du bakiyim şurda vardı.. pardon bu kadın haritası sana uymaz..

Tarih: 16 Mayıs 2007, 13:45 - İp: 85.***.**0.239
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Canım o cüce maketini bizde biliyoruz. Hatta ilk sınıfa getirlidiginde bütün sınıfca ilk olarak şeyine bakmıştık. Ten rengine.. O gün o cüce benim rüyama girdi. Ama o cucenin kız mı yoksa erkek mi oldugunu hala anlayamadım. Çok korkunşlu günlerdi. Bak tüylerim diken diken oldu.

Genetik haritamın biraz dah detaylı olmasını istiyorum ben. Mesela yakışıklılık molekülümün durdurulmasını istiyorum artık.

Tarih: 16 Mayıs 2007, 14:00 - İp: 88.***.**4.210
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

kontur yoksa sen....
aaa nerden nereye.. bizde sınıfça ten uyumuna bakmıştık cücenin.. yoksa aynı sınıftamıydık..
yoksa sen ön sırada oturan sarışın betül müsün..

çok değişmişsin çoook.. tanıyamadım

Tarih: 16 Mayıs 2007, 14:12 - İp: 85.***.**0.239