hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Flassv' Ye Teşekkür!.

Bugün akşam dükkanına gidip "Bana makina lazım, makinem yok" dediğimde, hiç düşünmeden bana d70'ini veren flasv' ye teşekkürlerimi buradan da iletiyorum.

Akrabam bana bas-çek bir uyduruk makineyi vermemek için binbir dereden su getirirken, flassv'nin bu hareketine alkışş! [>:D:D

Tarih: 8 Mart 2007, 01:10 - İp: 88.***.**6.72
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

ahmet abi...
bana para versene makine alcam..

ahmet abi saka yapiyom...gorusemiyoruz ne zamandir..nerelerdesin..msn de selam gonderiyom ama yogunsun heralde...

Tarih: 10 Mart 2007, 00:37 - İp: 88.***.**0.142
q.melike
q.melike (üye)
Yurtdışı / Amatör

BİR tanedir ahmet abimiz [>:D

Tarih: 10 Mart 2007, 01:11 - İp: 88.***.**2.4
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Hocha ,
Ben sana işin gerçeğini söyleyeyim...
Flassv geçen beni aradı ve d70'inin sorunlarından bahsetti ben de ona yaklaşık tamir bedelini söyledim..Sonrasında flassv masrafın çok olduğu gerekçesiyle başka çözüm yolları üretmeye başladı Bunlardan bir tanesi de "ben bu makineyi birine emanet versem ve bu arıza onun elinde patlasa ne olur ? dedi ben de o zaman makineyi o kişinin tamir ettirmesi lazım dedim

Ama sanırım sen şanslı ahmet te şanssız günündeymiş

Tarih: 10 Mart 2007, 15:22 - İp: 88.***.**8.0
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

eheheh...

Tarih: 10 Mart 2007, 15:31 - İp: 88.***.**0.142
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Allah Kırşehire de bir Ahmet abi nasip etsin..
(Ne benim de adım Ahmet mi? Makinamı lazım?)

Tarih: 11 Mart 2007, 07:50 - İp: 85.***.**7.190
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

sevgili burkay işi garanti içine alarak çözdüm. Senin bahsettiğin oyunu kimseye yapma öte yandan makineyi almak isteyen kimseyede satmıyorum zira birini elinde kalır üzlürüm.

Benimgibi insanlar herilde vardır sevgil iahmet önemli olan doğru insanı bulmak dün birgezinedenile eskişehire gittik bir çok arkaşın pili bitit veya çekediler. hepsine siz gezin tadını çıkarın gezini ben hepşinize servis yaprım dedim. Neooldu yardımlaşmaktan milleitn elinemi yapıştı hayır.

Birilierine yardım etkmeten kork mayalım ısırmaz.

Tarih: 11 Mart 2007, 13:47 - İp: 81.***.**6.136
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

eskişehiremi geldiniz benbutun gun evdeydim abi..keşke haberim olsaydı...baska zaman insallah

Tarih: 11 Mart 2007, 13:49 - İp: 88.***.**7.120
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

burkay, ben makineyi getirdiğimde, hiç kontrol etmedi, ben zorla kontrol ettirdim. Önemli değil, arızalanmış olsa bile garanti içine alırız, dedi. Bana satmasını söylediğimde ise, ne gereği var, lazım oldukça al, kullan, benim değil senin, iyice öğrenince kendin yeni bir makine alırsın ihtiyacına göre, dedi.

her şehire, her semte, her mahalleye bi ahmet abi lazım!.
Benim ahmet abime kimse göz dikmesin, kendi ahmet abilerinizi bulun!

Tarih: 11 Mart 2007, 16:10 - İp: 85.***.**7.168