hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Flassv' Ye Teşekkür!.

Bugün akşam dükkanına gidip "Bana makina lazım, makinem yok" dediğimde, hiç düşünmeden bana d70'ini veren flasv' ye teşekkürlerimi buradan da iletiyorum.

Akrabam bana bas-çek bir uyduruk makineyi vermemek için binbir dereden su getirirken, flassv'nin bu hareketine alkışş! [>:D:D

Tarih: 8 Mart 2007, 01:10 - İp: 88.***.**6.72
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Valla ben olsam vermedim. Gitsin kendine makina alsın.Forumlarda fink atacağına inşaatlarda çalışsa şimdiye almıştı bir tane.

Tarih: 8 Mart 2007, 16:20 - İp: 88.***.**1.192
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Bana söyleyene bak!... Peh peh... 130 mu oldu sayfa sayısı? Maşşallah yani.

Ben sigarayı bıraktım pazrbey, sigara parasına ben istediğim makineyiğ alırım. Ama bi beklediğim var, Flassv biliyor. Sen inşaatın demirinden çalıp a100 alıyomuşsun. Ona da pek inanmıyorum ya. Bikaç sayfa daha götürür seni.

Tarih: 8 Mart 2007, 21:50 - İp: 88.***.**6.65
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bak şu konuşana. NErede hani nerede aldığın makin veya alacağın.Bende en azından var. Sigara parasıyla alacakmış.

Tarih: 8 Mart 2007, 23:36 - İp: 88.***.**1.192
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

senin bir makinan varsa benim 50 tane makinam var pazarbey. Kıskanma, kıskanma!...

Flassvnin donanımı benim, tuna03 ün kü benim, daha ne kadar fotografcı varsa, sıraya girdiler, nolur benim makinayla da çekte reklam olsun diye.

Sen iste bakalım birinden, mahkeme kararıyla bile almazsın. Sen kendine yan.

Tarih: 8 Mart 2007, 23:41 - İp: 88.***.**6.65
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Öhöm köhüm.Flassv her geldiğimde bana çay ve simit söyler yaaaa Kimsenin makinasınıda istemem.Yapmam öyle şey. Şey yani.

Tarih: 9 Mart 2007, 00:13 - İp: 88.***.**1.192
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

bu meselyi neden bukadar büyütüyorsunuz bundan sonra kimseye makine vermimcem
enazından amatör olan kimseye. iyilikten baş ağrısı doğuyor.

Tarih: 9 Mart 2007, 10:04 - İp: 81.***.**6.136
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Gördünüz mü işte amatörler! ne kadar çırpınsanız nafile. Size makine mukine yok. Boşuna uğraşmayın. Tabi benim gibi alçakgönüllüğünden avatarına amatör yazdığımı bilen bilir...

Sigarayı mı bırakırsınız, az mı yer içersiniz, kız arkadaşlara para yedirmekten mi vazgeçersiniz, artık orası sizin bileceğiniz iş. Biriktirin makine parasını alın makinenizi, Onun bunun makinesine göz dikmeyin. Ayıp ayıp, başkalarının işine de mani oluyosunuz. cık cık cık...

Tarih: 9 Mart 2007, 15:22 - İp: 85.***.**3.34
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hah flassv abiyi kızdırdınız işte.Bir daha mümkün değil vermez artık.
Hoca elimde süper makinalar var.Satayım sana.

Tarih: 9 Mart 2007, 16:49 - İp: 85.***.**2.189
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

devri geçmiş a100 mü? Öyle tarihi makine koleksiyonu yapmıyorum pazarbey. Tşk ederim.

Tarih: 9 Mart 2007, 23:42 - İp: 88.***.**1.110
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 9 Mart 2007, 23:52 - İp: 85.***.**6.138