baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

... Düşündürücü... Ýzleyin...

biliyorum üzüleceksiniz bunu izlerken, etkileneceksiniz ama paylaşmak istedim, hayatın gerçeği bu
http://www.youtube.com/watch?v=xhyzhT4hsXc

Tarih: 16 Ocak 2007, 21:08 - İp: 88.***.**1.181
ayvil
ayvil (üye)
Bursa / Meraklı

etkilenmemek mümkün değil

bir varmış, bir yokmuş...

bir saniye sonramızdan emin değiliz...

teşekkürler paylaşım için...

Tarih: 16 Ocak 2007, 21:46 - İp: 85.***.**8.135
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

hiç ölmeyecekmiş dünya bize kalacakmış hatta kyamet bizim yaşadığımız donemde kopacakmış gibiyim...

gerçi sen ölünce kıyametin dem kopar ama!!!

neyse baharbahar tam da finzl haftası bırak okulu ver kendini ibadete dedirttirme şimdi
bu işin şakası da. Allah hayırlı ve şehadet getirerek ölmeyi nasip etsin...
gerçi doğru düzgün yaşamadığım için bunlar ne kadar kabul görür. oda ayrı bi mesele..

olsun ben Rab bimin Rahmet ve Merhamet kanatları altına sığınayım dakendimi rahat hissedeyim..

saolasın...

Tarih: 16 Ocak 2007, 21:58 - İp: 85.***.**5.191
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

EVET HEPİMİZ "gaflet" içinde yalan dünya sevdasıyla unutuyoruz bir şeyleri bunlar hatırlatıyor sonra yine unutuyoruz inşallah aklımız bşına geldiğinde geç olmaz bilmiyorum ben bu filmi ilk izlediğimde özellikle Kuran-ı Kerim okunmaya başladığında irkildim ve 1 kaç gün kendime gelemedim neyse üzücü işte

Tarih: 16 Ocak 2007, 22:02 - İp: 88.***.**1.181
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

kesinlikle iç parçalayıcı.. insanın üzülmemesi ve geri kalan yaşamı için endişe etmemesi mümkün değil.. keşke hepimiz niçin bu dünyada olduğumuzu ve nereye gideceğimizi ve bunun için ne yapmamız gerektiğini elimizden gelen en iyi şekilde yerine getirebilsek..

bazı şeyleri aklımızdan hiç çıkarmamamız gerektiğini hatırlattığın için teşekkürler bahar..

sağlıcakla..

Tarih: 17 Ocak 2007, 00:13 - İp: 88.***.**6.144
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

dün bir intihar mektubu okudum..kız sonunda yazmış "nasıl olsa birgün ölmeyecekmıyız ben erken ölümü seciyorum ailem beni effedin yasamaktan yoruldum.."

son cümle buydu..

Tarih: 17 Ocak 2007, 07:58 - İp: 85.***.**2.77
tualll
tualll (üye)
İzmir / Meraklı

açıkcası 7-14 yaş aralığımda en büyük tutkumdu futbol sonrasında 24,5 yaşıma kadar hayattan en zevk aldığım ve haftada 3 hali sahası maçıyla bağlandığım bir tutkuydu şükür bileğimdeki rahatsızlık geçti artık oynayabiliyorum ve ölüm varsa en mutlu olduğum anda bende ölmek isterim.

acıklı ama ne zaman nerede yakanılacağı belli olmayan bir durumda istemeyen bir kişininde yapamayacağı bir sporda.. yani tutkuların evinde mutlu sona ulaşmak o kişinin şansıda diyebilirmiyiz...

çokmu cani oldum yoksa , tebessümle kalın arkadaşlar.

Tarih: 18 Ocak 2007, 15:26 - İp: 85.***.**5.199
  • 1