hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

18'lik Çıtır Fıstıklar Dikkat 18+-

işte yüzlerce 18 lik çıtır fıstık fotografları..
Hemde üstsüz. ağzınızın sulandığını görüyorum. Topic silinmeden bakın, derim.

sazan aşağıya adını yaz!

sazan 1, sazan 2, sazan 3 diye sıralanın bakiim!

sitenin sazanlarını seçiyoruz. lazut hocam sen de istatistikini yaparsın.

#hocha' tarafından 21.04.2007 14:04:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Nisan 2007, 13:23 - İp: 88.***.**4.144
denizdemirbas
denizdemirbas (üye)
Yalova / Reklam Fotoğrafçısı

Tarih: 21 Nisan 2007, 14:58 - İp: 212.***.**4.50
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

bide hocha olmus,neden kandiriyorsuki
bunların hicbiri soyulmus degil,hepsi kabuklu fıstık

Tarih: 21 Nisan 2007, 15:11 - İp: 81.***.**1.62
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

hochaların 18 lerle işi olmadığını bile bile aaçtım..Onun için sazan değil balıkçıyım..Ağı akşama toplayacağım ama..Şimdillik bu yem burda dursun

Tarih: 21 Nisan 2007, 15:30 - İp: 212.***.**2.190
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

eeeee nolacak şimdi 1 2 3 sıralar gitmiş yine dereceye giremedik.bunlar aynalı sazanmı yoksa aynasız sazanmı.

Tarih: 21 Nisan 2007, 15:53 - İp: 212.***.**5.75
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hepsi aynasız segili batuhan..Güya akıları sıra hochayı siteden attırmmak için onun sitenin ruhuna aykırı konu açtığını tespit etmek için bir polis gibi -e tabi biraz da zevklerini tatmin etmek için - konuya baktılar ama hepsi de ağa yakalandılar.

Sizi gidi dereceye giren aynasızlar siziiiii Dur ben de şuraya bir ağ açayım akşama balık götüreyim eve çoluk çocuk yesin bari

Tarih: 21 Nisan 2007, 16:01 - İp: 212.***.**2.145
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bilmiyorum farkındamısınız ama ben dün yanlış anlaşılmaya zemin hazırlayacak bir topic açtım..
önce kontrastina sonra hoçha benim bu rüzgarımdan faydalanmak istediler..
çok masum niyetlerle açılmış topiğimin çok acayip şeylere zemin hazırladınığını farkettiğim için palaspandıras yok ettim.. sırf bu özverimden dolayı fdirek ağabeyimden altıntepside madalyonumu hakettim sanırım.. ağbim benim canım abim.. dünyada iki abim var biri arikeptin (yok bu aralar) biride sensin fdekir ağbim benim canım ağbim...

neydi ne diyorduk biz konu neydi..
ha sigorta.. sigortadan emekli pe..
yok yav sazan diyorduk..
sazanlar birliği kayıtları başlamıştır arkadaşlar. kayıt ücreti üç milyon yetele

Tarih: 21 Nisan 2007, 16:14 - İp: 88.***.**0.242
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

vayyy, ağa bayaa balık takılmış yav. Aynalısı, aynasızı, zillisi, pillisi...
yalnız, rakometi anlamadım, dün bi topic açmışta, ondan mı esinlenmişim? Valla 2 gündür raporluydum, okula bile gitmedim, bilgisayarı hele hiç açmadım, inanmayan fdikere sorsun, şu şu tarihlerde hocha girmiş mi diye. Yada raporu scanlayıp buraya ekliyeyim. Alalaa. hem merak etmiyonuz hocha 2 gündür yok, bişey mi oldu acaba diye, hemide iftira atıyonuz. çok darıldım yine. bu iki.

Tarih: 21 Nisan 2007, 17:01 - İp: 88.***.**4.144
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

abi bari sen yapma yaa!!

Tarih: 21 Nisan 2007, 17:32 - İp: 88.***.**2.227
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Akşama balık yiyeceğiz değil mi hocha..
Bu arada hocha bu haftadan hiç bir ek ders mek ders alamayacaksin biliyorsun değil mi?..12 saat gitti güzelim 12x5=60 ytl

Tarih: 21 Nisan 2007, 17:40 - İp: 212.***.**2.131
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

evet lazut hocam biliyorum ama ben gardımı aldım.
bugün ehliyet sınavında gözcüydüm trink 35 ytl aldım. ayrıca haftaya da tahlillerim falan var yeniden sevk alıp rapor alıcam. ama farklı bişey yapacam. rapor alıp yine okula gideceğim, derslere gireceğim. Nasıl olsa rapor alsamda almasamda ek ders alamıyacağız biliyorsun. amaç bu eylemle sesimizi duyurmak, yoksa çocukları yarım koymak değil.

Tarih: 21 Nisan 2007, 17:45 - İp: 88.***.**4.144