leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

H. Sonu Fotoğraf Çalışmaları

Merhaba arkadaşlar...Sitede fazla bir özgeçmişm yok, bu yüzden konuşulmuş belki de kararlaştırılmış bir şeyi soruyor olabilirim, kusura bakmayın ama bana hoş bir fikir gibi geldi..
İSTANBUL'daki arkadaşlarla, belli bir program dahilinde, c.tesi ya da pazar günleri fotoğraf çekimlerine hep beraber gitmek gibi uzun soluklu birşey düzenleyebilirmiyiz ? Örnek vermek gerekirse, her c.tesi, önceden kararlaştırdığımız bir bölgenin çekimlerine gitmek, sirkeci garı, dolmabahçe, balat, istiklal caddesi, üsküdar, ortaköy, s.ahmet vs.vs. gibi..Hem grup sinerjisini kullanma hem de bilgileri-tecrübeleri paylaşma olurdu diye düşünüyorum..Bilmiyorum ne dersiniz ? Eğer böyle bir program-faaliyet yapılırsa ben katılmaya hazırım...Önerilerim ve desteklerimle...

Tarih: 4 Mayıs 2006, 15:14 - İp: 193.***.**8.2
tırtıl
tırtıl (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba. Ben Ankara'dayım. Ancak haddim olmayarak size bir öneride bulunayım. Forumda arkadaşlarla tanışarak önce küçük çekirdek topluluk kurup neticelerini forumda paylaşarak, geniş bir ekibe dönüşebilirsiniz. Ana fikir ve düşünceniz aslında çok güzel.Kolay gelsin

Tarih: 5 Mayıs 2006, 01:16 - İp: 85.***.**3.206
baykaran
baykaran (üye)
İstanbul / Meraklı

ben iyi derim.... [>:D

Tarih: 5 Mayıs 2006, 01:34 - İp: 81.***.**9.62
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Tşk. ler arkadaşlar...Sanırım bu konuda birşeylere başlamak için sitedeki değerli fotoğraf duayenlerinin önayak olması gerekiyor...Dört gözle bekliyorum, olumlu gelişmeler olmasını...Başlangıç için 10 kişi civarında bir ekip oluşturabilirsek, zaman içinde katlanarak gidecek çok güzel çalışmalara başlangıç yapabiliriz...

Tarih: 5 Mayıs 2006, 08:21 - İp: 193.***.**8.2
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Pek ses çıkmadı hayalkırıklığı...

Tarih: 5 Mayıs 2006, 15:55 - İp: 193.***.**8.2
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

bence biraz daha bekle levent.. eminim katilmak isteyenler cikacaktir..
ayrica bu konuyu fotografcilik bolumunun altinda fotograf topluluklari kisminda da ac..(ben de yeni ogrendim bugun.. insanlar orada konusuyorlar bu tip konulari..)

Tarih: 5 Mayıs 2006, 18:44 - İp: 62.***.**2.10
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Oraya da mesaj yazdım ama cevap çıkmadı..Ya forumların bu bölümlerine bakılmıyor ya da İstanbul'lu üye yok

Tarih: 9 Mayıs 2006, 09:54 - İp: 193.***.**8.2
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

istanbullu uye vardir sanirim..

nedense insanlardan pek ses cikmiyor bulusma konusunda..

Tarih: 9 Mayıs 2006, 14:23 - İp: 62.***.**2.10
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Ama pes etmedim, hem buradan hem diğer sitelerden, tanıdığım tanımadığım, İstanbul'lu herkesi zorluyorum...
Geç ya da güçte olsa, olacak...Oldumu da güzel olacak...İnşallah!..

Tarih: 9 Mayıs 2006, 14:30 - İp: 193.***.**8.2
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 9 Mayıs 2006, 14:37 - İp: 62.***.**2.10
husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Merhaba Levent Bey,
mesaj atmışsınız bu linki vererek, görüş istemişsiniz, kısaca özetleyeyim fikrimi:

Bizler istanbullu netfotograf üyeleri olarak yaklaşık 1-2 aydır bazı faaliyetler içindeyiz , belki farkettiniz belki farketmediniz, bu konuda sitede duyurular yapıyoruz ya da özel mesajlarla bilgilendirmeler ya da davetler yapılıyor, en son bu hafta sonu Safranbolu programı yaptık.

Dolayısıyla siteyi takip ettiğinizde bu tür faaliyetlerden haberdar olabilirsiniz.

Selam ve saygılarımla.

Tarih: 9 Mayıs 2006, 20:22 - İp: 85.***.**5.48