raulgs21
raulgs21 (üye)
Adana / Meraklı

Tekrar Selamlar. Makineyi Aldım :)

Herkese iyi akşamlar.Makinem bugün geldi.Canon 500D + 18-55mm lens + Canon Kumanda + 2 Yıl Garanti ile 1575 Tl'ye Aldım.4 gb SD kartta gönderecekti satıcı sanırım unuttu.umarım yollar.Birazdan uyduruk bir hafıza kartıyla foto çekmeye çıkacağım.Belki Gündüz tercih etmem gerekiyordur ama şu anda biraz heyecan var.Bir deneyeceğim.Bana yardımcı olan ''gaijin'' ve ''fujisever'' arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Sevgiler...

Tarih: 26 Temmuz 2010, 21:25 - İp: 217.***.**1.11
mirachlesevim
mirachlesevim (üye)
İstanbul / Amatör

Bol fotoğraflı günler diliyorum, benimde ilgilendiğim bir makineydi.
Resimlerinizi yüklemenizi heyecanla bekliyorum

Tarih: 26 Temmuz 2010, 21:31 - İp: 85.***.**1.106
muratreis
muratreis (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hayırlı olsun bir yerde toplayın bu fotoğrafları bizde izleyelim güzelce

Tarih: 29 Temmuz 2010, 10:30 - İp: 81.***.**9.145
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hayırlı olsun.
seri cekim yapmayacaksan hafıza kartı cok problem degil.
bolbol fotograf cek
iyi eglenceler

Tarih: 29 Temmuz 2010, 15:32 - İp: 92.***.**4.232
embayo07
embayo07 (üye)
Antalya / Meraklı

hayırlı olsun fotoları bekliyoruz.

Tarih: 29 Temmuz 2010, 22:01 - İp: 78.***.**6.55
raulgs21
raulgs21 (üye)
Adana / Meraklı

herkese teşekkür ederim.darısı olmayanlara ve olanlarında daha iyisini almalarına olsun bu arada sürekli fotorağ çekme çabasındayım ve düzgün olanları yayınlayacağım ama sorunum şu gaijin abi : neyin fotorafını çekeceğimi bilemiyorumaklıma gelmiyor bir şeybirde işten çıkıp eve gelinceye kadar 19.30 oluyor.gece de ne çekebilirim ki?bu cumartesi işten önce sabah 5 te kalkıp neyi görürsem fotorafını çekmeyi planlıyorum.tavsiyelerinizi de bekliyorum sevgiler...

Tarih: 29 Temmuz 2010, 23:54 - İp: 217.***.**2.133
zeynep4
zeynep4 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

herkese merhaba ben de bu ise yeni baslayacak olanlardanim uzun süredir siteyi sessizce takip ediyor, yazilanlari okuyordum( biliyorum ki arastirmadan yardim isteyenler cevapsiz kaliyor ) ta ki raulgs21 yazdiklarini okuyana kadar cünkü bende canon 500d düsünüyorum, oncelikle hayirli ugurlu olsun raulgs21 makinani güle güle kullan bizler gibi yeni baslayanlarin yolu uzun fakat hemen korkma derim ben ,önce okuduklarindan anlamiyorsun ama gercekten istiyorsan sabirla yavas yavas oturuyor bilgiler hem sen benden önde sayilirsin enazindan makinana kavusmussun ben hala karar veremedim ve sitenin bildigim kadariyla tecrubeli uyelerinden biri olan gaijinden yardim almissin ,umarim banada yazdiklarimi görüp fikir verecek birileri olur KESKE biraz daha sabretseydin belki burdan ben sana gönderebilirdim aldigin makinayi 200/300tl düsük fiyatina saygiyla...

Tarih: 2 Ağustos 2010, 01:10 - İp: 79.***.**7.187
abdullah_55
abdullah_55 (üye)
Samsun / Meraklı

hayırlı olsun hayalimdeki makinayı almışsın

Tarih: 3 Ağustos 2010, 01:05 - İp: 188.***.**1.98
raulgs21
raulgs21 (üye)
Adana / Meraklı

tekrar Teşekkürler arkadaşlar.sevgili Zeynep gerçekten dediğin gibi başlarda karışık gelsede gn geçtikçe öğreniyorsun.sürekli araştırma halindeyim.sürekli forumdayımmakineden memnunum dediğin gibi gaijin çok yardımcı olduemin olsana da yardım edecektir.bu arada makine olmadı belki ama belki daha ucuza lens konusunda yardım edersin sende olur biterbence öyle yada böyle bir yerden başlanması lazım.aşırı araştırma yapmakta bence insanı daha çok kararsız bırakıyor.Ben bu siteye üye olduğumda 2007 son baharıydı.makineyi ise 2010'un yazında aldım.3 yıl gibi bir zaman.öyle yada böyle icraata çabuk geçmeliyiz.irtibatımızı kaybetmeyelim.sevgiler...

Tarih: 4 Ağustos 2010, 00:01 - İp: 217.***.**7.107
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Işığın bol olsun ..

Tarih: 10 Ağustos 2010, 04:06 - İp: 88.***.**3.233
  • 1