pino_ccio
pino_ccio (üye)
İzmir / Meraklı

Sony Fun-club (r1,h1,h2,f828 Vs. Vs)

Arkadaşlar Maalesef ilk açılan Sony Fun Club artık erişilemez veya açılmaz durumda.
Galeriye de 2 foto limiti getirilmiş.
Mecburen yenilemek durumundayız. Modele özel olmasından öte markaya özel olmasında fayda var.Ama HEr marka ve modelden arkadaşları bilgi ve foto paylaşımına davet ediyorum.Lütfen Yüklenen fotoların hangi marka ve modele ait olduğu ve temel exif bilgileri belirtiilirse sanırım daha faydalı olur.

Tarih: 3 Mayıs 2006, 23:47 - İp: 85.***.**6.174
pino_ccio
pino_ccio (üye)
İzmir / Meraklı

#pino_ccio' tarafyndan 04.05.2006 13:45:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Mayıs 2006, 00:23 - İp: 85.***.**8.165
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Pino bu yaptığın doğru değil. ikide bir yeni topic açıp durma. Bir önceki dururken buna ne gerek vardı. Açarken de biraz dikkat et lütfen. Göze de hoş gözüksün. Bu başlıkta R1 H1 v.b yazarken büyük yazmadan daha doğru olur.
Gerçi daha önce osmanlı da uyarmıştı ama sana tavsiyem artık şu fotoğrafların üzerine bu şekilde yazı yazmaman. Fotoğraf ne kadar güzel olursa olsun insanın göz zevkini bozuyor. Atacaksan imzanı sağ alt köşeye ufak bir şekilde atarsın. Ayrıca Çektiğin fotoların hemen hepsinde netlik sorunun var...
Bunu eleştriden öte bir tavsiye olarak görürsen iyi olur..
Saygılar..

Tarih: 4 Mayıs 2006, 10:29 - İp: 85.***.**3.156
pino_ccio
pino_ccio (üye)
İzmir / Meraklı

sony fun club topiği açılmıyor .errror veriyor.Eskisi duruyorsa uygun bir şekilde eskitopiğin halen aktif olduğu belirtilir, bizde gerekeni yaparız. bir hata varsa ...
Birkaç defa yazdım kimseden cevap gelmeyince yenizini açtım.

AYRICA BENİM NASIL UPLOAD EDECEĞİMDE BENİM TASARRUFUMDUR. DİLEYEN DİLEDİĞİ GİBİ YÜKLER.ELEŞTİRİ YÖNÜNE DİKKAT ETMEK LAZIM.
FOTOYU HAKLI ELEŞTİRİNE SAYGI DUYARIM. AMA SADECE FOTOYU ELEŞTİRMEK LAZIM.UPLOAD ŞEKLİNİ DEĞİL.

DAHA AÇIK BİLGİ İSTEYEN BURAYI OKUSUN..

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=9789

#pino_ccio' tarafyndan 04.05.2006 14:20:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Mayıs 2006, 13:32 - İp: 85.***.**8.165
pino_ccio
pino_ccio (üye)
İzmir / Meraklı

Ayrıca bu işgüzarlığına da anlam vermek mümkün değil...
bir rahatsızlığın varsa ilgilenmezsin o kadar..

Tarih: 4 Mayıs 2006, 13:40 - İp: 85.***.**8.165
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

PİNO FOTOYU HAKLI ELEŞTİRİNE SAYGI DUYARIM diyorsun ama saygı duymuyorsun eleştrilere. Ben sadece senin iyiliğin için birkaç tavsiyede bulundum. Bunu sen alırsın almazsın orası artık beni ilgilendirmez. Ayrıca Topic'in açılmadığından bahsetmişsin. İlk önce hatayı kendi bilgisayarında aramalıydın. ben bu zamna kadar bozulan bir topic gormedim....

Tarih: 4 Mayıs 2006, 14:43 - İp: 85.***.**3.156
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar sakin olun lütfen.İncir çekirdeğini doldurmayacak şeyler için birbirinizi kırmayın.Ben objektif olarak baktığımda Pino'nun biraz sert çıktığını görüyorum,dolayısıyla da ortam geriliyor.Zyılmaz diğer sony club hakkında haklı aslında.Demin denedim ve mimarca'nın zamanında açmış olduğu ve şu anda 3.sayfada bulunan fun club'a tıkladım ve girilebiliyor.Galiba senin bilgisayarında bir sorun var.Birde haklı dahi olsak alttan alıp etrafımızı yatıştırmamız lazım.İkinizinde bu konuşmada bir adım geri atması lehinize.Birde pino şu fotoğrafların üzerindeki H1 yanar dönerli amblem hiç hoş değil.Fotoğrafların taklit edilmesinden korkuyorsan ki kim edecek imzanı sağ alt köşeye ufak bir şekilde atman göz zevki açısından doğru olacaktır.Birde burada küçük boyda gösterilen fotoğrafı kim ne yapsın asıl büyük boyuttaki ve orjinal hali sende dururken.Umarım bir daha sitede ufak da olsa tartışma görmeyiz.

Tarih: 4 Mayıs 2006, 17:02 - İp: 85.***.**6.151
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar ben demiyorum topic'e fotoğraf konulmasın. Tabiki fotoğraf konulsun. Ama Fotoğraflarımız koyarken Fotoğrafın genel görüntüsünü bozacak şekilde yapılan eklentilerin hoş gözükmediğini belirttim sadece...

Tarih: 4 Mayıs 2006, 17:26 - İp: 85.***.**3.156
pino_ccio
pino_ccio (üye)
İzmir / Meraklı

Kendi adıma bu konuyu kapatıyorum. Ve diyorum ki diğer insanlar bana hoş gelecek davranışlar sergilemek zorunda değiller. ama kişiselleştirilmediği sürece kişiye özel fikirlere saygı duyarım ve öyle de kalması taraftarıyım Yani özel tercihlere saygı duymakla kalmıyor olmasını da destekliyorum şiddetle.

Tarih: 5 Mayıs 2006, 00:33 - İp: 88.***.**5.127
  • 1