ileena
ileena (üye)
İstanbul / Amatör

Nikon D100 Af Nıkkor Zoom 35-70mm F/3. 3-

merhabalar ben siteye yeni üye oldum açıkçası fotografçılıkla ilgili pek bir bilgim yok ama burda bu konuda çok iyi arkadaşlarımız olduğunu gördüm. yeni aldığım bir makina var nikon D100 aslına bakarsanız bu makina ile ilgili hiç bi bilgim yok.
tüm bildiğim 2002 yılında piyasaya çıktığı 2005 yılında Türkiye'ye girdiği ve sütüdyoda gelenin fotolarının çekmek için kullanıldığı. Ben 3. sahibi olacağım.
Öğrenmek istediğim bu makina ile iyi fotograflar çekebilirmiyim neler yaparım bu makinayla,iyi bir makinamıdır. Üstelik yani sanırım çok iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum 645 tl.

makina hakkında yazan bir kaç bilgi..

DSLR Auto Nikkor 35-70mm objektifli Profesyonel Dijital Fotoğraf Makinesi stüdyoda profesyonel ellerde; satınaldığım tarihe kadar çok yoğun olmayan bir şekilde ve özenli bir biçimde vesikalık ve benzeri portre çekimlerde dükkan dahilinde tripod üzerinde kullanılmış çok fazla dış çekime çıkmamış ve yıpranmamıştır.Makine kargodan teslim aldığınız andan itibaren fotoğraf çekiminde kullanılır durumda,tüm fonksiyonları beklentilerinizi karşılayacak ve ilk günkü gibi çalışır haldedir.
Objektifin üzerinde Made in USA Profesyonel Tiffen Marka 50mm UV Filtresi,Sandisk Ultra 2GB CF Card yeni satınalınmış olup hediye olarak verilmektedir.Batarya ve Nikon MH-18a Quick Charger Batarya şarj cihazı ürün ile birlikte gelmektedir.

bana yardımcı olursanır çok teşekkür ederim size.
şimdiden sağolun...

Tarih: 21 Şubat 2012, 11:16 - İp: 85.***.**8.221
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

hayırlı olsun...aldıktan sonra "nasıldır" diye sormanız sadece kafanızı karıştıracak... eski bir modeldir ve üzerine çok modeller çıkmıştır, büyük ihtimal son sahibi olmaya adaysınız...sağlam ve ömrünün son demlerinde olmadığını varsayarsak fotograf çekmeyi size öğretecek ve sevdirecek bir makinadır...selamlar

Tarih: 21 Şubat 2012, 22:30 - İp: 78.***.**7.80
ileena
ileena (üye)
İstanbul / Amatör

birşey daha sormak istiyorum flaşını açamadım nasıl ayarlayabilirim..

Tarih: 22 Şubat 2012, 13:52 - İp: 85.***.**8.221
appendix
appendix (üye)
Kırklareli / Meraklı

flaşın sol tarafında küçük bir düğme var, oraya basınca flaş açılır

Tarih: 22 Şubat 2012, 19:24 - İp: 78.***.**9.45
  • 1