Fotoğraf ve fotoğrafçılık hakkında haberler, bilgiler ve tartışma platformu.
Beyatlı Foto
  Anasayfa Foto Haber Forum Foto Market Fotoğraf Galerisi Seri İlanlar Eğitim Fotoğraf Gezileri Reklam İletişim
film şeriti
  Alakarga - Fotoğraf: Birol Dinçer El İşi / Hand Made - Fotoğraf: Cemal Sepici Gün Başlarken - Fotoğraf: Zafer Çankırı Suskunun Saati.. - Fotoğraf: Şerafettin Çalışır Kelebekler Zariftir - Fotoğraf: Fikri Arslankocaeli
26 Şubat 2017, Pazar
» NetFotoğraf Gezileri
 İstanbul Fotoğraf Gezileri
 İzmir Fotoğraf Gezileri
 Yurtdışı Fotoğraf Gezileri
 
 
» Fotoğrafça
Net Fotoğraflar İçin İp Uçları
mehmetcihanYeni başlayanlar ve amatör fotoğrafçıların sorunu olan net fotoğraf çekimi ile ilgili bir iki noktayı maddeler halinde sıralamak istiyorum. Aslında okuduğum farklı yazılarından özetleme yapacağım ve bir ikide kişisel tecrübe.Umarım faydalı olur.      1- Mutlaka sağlam kaliteli bi...
Devamı »
 
» İl İl Türkiye
Kuş Cenneti
Kuş Cenneti
İZMİR KUŞ CENNETİ İzmir in son doğal sığınağı,şehrin ve sanayinin amansız ,bilinçsiz ilerlemesi karşısında artık kısa süre de köşeye sıkışacak,doğal ...
Devamı>>>
 
» Aktif Üye/Ziyaretçi
Üye: beneko, 60hakan, (2)
Ziyaretçi:
 
Toplam Üye: 275139
Dün: 6
Bugün: 1

 

* Netfotograf İzmir Fotoğraf Gezileri Patikatrek tarafından organize edilmektedir.

Fotoğraf Gezisi Program

Başlangıç tarihi : 23-25 EYLÜL 2011
Süresi : İKİ GÜN
Hareket saati - yeri : Bostanlı İNG Bank 22.30 - Karşıyaka ANIT 22.45 - Konak Sakıp Sabancı KM 23.00 de hareket
Zorluk derecesi : Resmi izinli - FOTO SAFARİ
Güzergah - rota : AFYON merkez Kaleiçi - Kocatepe - Şehitlikler - EBER gölü
İletişim Telefonları : Zeynel AYDIN GSM 0533 634 09 89
Önemli Not :
  Uzun zamandan beri ara verdiğimiz Toplu fotoğraf çekim uygulamalarımıza yeni dönem çalışmaları ile tekrar başlıyoruz.
  
  Türkiyenin ilk Marka Tescil belgeli Fotograf grubu olarak her zaman kaliteli etkinliklere imza atmayı amaç edinen PATİKATREK farkıyla bu kez çekim alanımız AFYON ilimiz ve yöresi olacak.
  
  Cuma gecesi saat 23.00 de izmir'den ayrılarak sabahın ilk ışıklarında, Bir ülke tarihinin yazildığı kutsal topraklarda olmayı amaçladık.Tarihi Afyon kalesi ve eski mahalleleri, bir ulusun kaderini değiştiren Büyük Taarruz'un ilk işaretinin verildiği Kocatepe ilk çekim alanlarımız olacak.
  
  Tarihi Kalecik kasabasında sabah çaylarımızı yudumlayarak güne merhaba diyecek,kasaba içinde kısa süreli fotoğraf çalışarak döneceğimiz AFYON şehir çalışmalarımız esanasında görülecek yerleri profesyonel rehberlik hizmeti satın alarak yapacağız.
  
  Yok olma tehlikesi ile karşı karşıya olan EBER gölü kıyısında Saz kesim çalışmalarını belgeleyecek ve Sultan dağlarına sırtını yaslamış güzel Eber'in göl fotoğraflarını alacağız.
  
  Bu program AFYON Valiliğinin oluru ve Afyon İl Turizm ve Kültür Müdürlüğünün özel izniyle gerçekleşecek olup elde edilen eserlerin sergilenmesi ve geniş kitlelerle paylaşımı için bu iki kurum ile ortak hareket edilecektir.
  
  Programda yer alacak olan arkadaşlarımız fotoğraf çalışmalarını kurumuzun vereceği yaka kartları ve özel izin belgeleri ile isterlerse serbest olarak da yapabileceklerdir. Bu arkadaşlarımıza ayrıca çekim alanları hakkında önceden bilgi verilecek olup,Afyon merkezindeki çekim alanlarına kendi imkanları ile ulaşacaklardır fakat grubun zamanı en iyi şekilde kullanabilmesi için de kendilerine bildirilen buluşma yerlerinde istenen saatte hazır bulunmaları istenecektir.
  
  Bu programa Patikatrek Doğa Sporları Eğitim Merkezi'nin resmi üyeleri,Zeynel AYDIN Fotograf atölyesi kursiyerleri ve üyeleri, NET FOTOGRAF.com internet sitesi üyelerinin öncelikli katılma hakkı mevcut olup, belirlenen kontenjanın dolmaması durumunda dışarıdan katılımlara da acık misafir kontenjanımız vardır.
  
  Çekim alanına ulaşım tek servis aracı ile ve toplu katılım şeklinde gerçekleşecek olup İzmir ve yakın illerden gelecek katılımcı arkadaşlarımızın kendi imkanları yada özel araçları ile gelmeleri mümkün değildir.Ancak önceden bilgi vermek ve resmi işlemleri tamamlamak koşuluyla İstanbul,Ankara ve diğer uzak illerden gelmeyi arzu eden arkadaşlarımıza katılım imkanı tanınmıştır.
  
  
  
Yanınızda bulunsun :
  Fotoğraf makinesi ve yedek aksesuvarları,yedek pil,şarj aleti, aktarma kablosu, Yedek hafıza kartları,yedek Harddisk,USB bellek ve aydınlatma aksesuvarları,difüzör ve yansıtıcılar
  
  Ayağı bilekten kavrayan bir yürüyüş ayakkabısı,mevsim koşullarına uygun giysi,şapka,güneş gözlüğü ve güneş kremi
  
  Diğer konularda bilgi almak için bize ulaşınız
Aklınızda bulunsun :
  Bu program bir TUR organizasyonu değil,PATİKATREK Doğa Sporları Eğitim Merkezi ve Zeynel AYDIN Fotoğraf Atölyesi üyeleri ile NETFOTOGRAF.Com internet sitesi üyelerinin katılımı ile gerçekleşecek olan Afyon Valiliğinin oluru ile planlanmış bir açık alan Fotograf çekim uygulama çalışmasıdır.
  
  Etkinlik, başlangıcından sonuna kadar, A grubu Turizm Seyahat acentesi ve TÜRSAB güvencesindedir.
  
  Servis araclarında yer rezervasyonu yapılmamakta olup, ayırımsız olarak "erken gelen oturur .." kuralı geçerlidir.
  
  Bu programda yer alabilmek için Bu sayfa üzerindeki link içinde kayıtlı MÜRACAAT formunu doldurmak, Atölyeye gelerek Kesin Kayıt yaptırmak zorunludur.
  
  Telefon veya mail ile bilgi vermek dışında kayıt işlemi yapılmamaktadır.

  
  
  
  
  

Etkinlik Müracat Formu İçin Tıklayın

Programa katılmak için aşağıdaki formları eksiksiz doldurup gönderiniz.

Sağlık bilgi formu için tıklayın
Risklerin kabulü ve muafiyet sözleşmesi tıklayın
©Copyright 2002 - 2011