Djı Phantom 3 Professional Multikopter Seti
Djı Phantom 3 Professional Multikopter Seti
Djı Phantom 3 Professional Multikopter Seti
Djı Phantom 3 Professional Multikopter Seti

Djı Phantom 3 Professional Multikopter Seti

  • İlan no : 46741
  • Yer : İstanbul, Sirkeçi
  • Fiyat : 5000
  • Adet : 1
  • Eklenme : 4 Eylül 2015
  • Gösterim : 847
  • Yunusakkaya
  • Üyelik Tarihi : 10 Ocak 2004
İletişim bilgilerini görüntülemek için giriş yapın

Djı Phantom 3 Professional Multikopter Seti

DJI PHANTOM 3
PROFESSIONAL
4KKendi yönetmeniniz olun ve hikayenizi hiç olmadığı gibi farklı anlatın.
Gökyüzünün en derinine ulaşın ve profesyonel kalitede perspektif görüntüler yakalayın.
Kristal netliğinde 4K kamera ile gerçek tam zamanlı Full HD video görüntüleyin, uçuşunuzu çok fonksiyonlu olarak yönlendirin.Bu cihazla neler mi yaratılabilir?
CANLI HD İZLEMEDünyaya farklı bir bakış açısının keşfini yapın, 2km'ye kadarlık kontrol mesafesinde canlı yayın videonuzu izleyin. Kameranızın o an gördüğü herşeyi 4K 30fps kaydedin, 720p HD olarak ekranınızda görün. Bu sayede mükemmel fotoğraf kareleri yakalayın, video görüntüleri kaydedin.
DJI Lightbridge aktarım teknolojisi ile profesyonel sinemacıların ve fotoğrafçıların dünyasına adım atın. Yerden yükselmiş ve uçuyormuş gibi uçuştaki görüntüleri anında ekranınızdan izleyin.
TAM KONTROL !Phantom 3'ünüzü tam olarak kendi kontrolünüz altında tutun, kumandanız ve kontrol ekranınızdan gerekli tüm ayarlara anında ulaşarak müdahale edin. 3 kat daha uzak mesafelere ulaştığınızda da modeliniz yakınınızdaymışcasına kolaylıkla modelinize hükmedin. Ekranınıza gelen temiz ve HD kalitedeki görüntüyle tüm detayları görerek, kolay ve kontrollü uçuşu hissedin.GÜÇLÜ MOBILE APLİKASYONParmaklarınızın ucuyla tüm kontrollere erişim sağlayın. İster kameranızı kontrol edin, ister uçuş ayarlarınızı değiştirin, bunların tamamını mobile cihazınızla sağlayın. Ayrıca;Saniyeler içerisinde, otomatik video editörü yardımı ile en iyi video adımlarını editleyin.
Anında sosyal medyada paylaşım kolaylıklarından faydalanın.
Canlı yayın haritada daima Phantom 3 cihazınızın nerede olduğunu bilerek uçun.
Kullanıcı dostu aplikasyonunuz sayesinde kolayca kamera ve uçuş ayarlarını yapın.
Ve daha fazlası...BAKIŞAÇISI POZİSYONLAMA
KAPALI ALANDA, YER YÜKSEKLİĞİNDEN DAHA ALÇAKTA, GPS SİNYALİ OLMAYAN MEKANLARDA GÖRÜ POZİSYONLAMA TEKNOLOJİSİ İLE UÇUN. ULTRASONİK OPTİK SENSÖRLER İLE TARAMA ÖRNEKLEMESİ YAPAN SİSTEMİN YER TANIMLAMASI, HAREKET HALİNDE DE POZİSYONUNU BİLEREK UÇUŞ YAPABİLMESİNİ KEŞFEDİN.

"OTOPİLOT İLE SORUN YOK"
Akıllı uçuş özelliği ile Phantom 3 otomatik uçuşunda güvenle uçun. Pratik parametre girişleri ile harita üzerinde dilediğiniz konuma otomatik yönlendirin, uçuş hızı yönü kayıt ya da fotoğraf çekimlerini otomatik olarak sağlayın ve sonrasında Phantom 3 cihazınızın ilk konumuna dönüp görevi tamamlamasını bekleyin.