Samyang 85mm F/1.4 (nikon Uyumlu) Lens / Objektif

İlan Ekle
   
İlan No: 49248
İlan: Samyang 85mm F/1.4 (nikon Uyumlu) Lens / Objektif
Yer: İstanbul, Bagcılar
Fiyat: 1400
Adet: 1
Eklenme: 06.04.2017 22:01:00
Gösterim: 621
   
Mesut Eser
Tel:
GSM: 0 (545) 6530534
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 29 Temmuz 2014
Açıklama:

Samyang 85mm F/1.4 (nikon Uyumlu) Lens / Objektif

ÜRÜN YENİ VERSİYON SIFIR DENİLECEK KONUMDA NOKTA HATASIZ TEMİZ SORUNSUZDUR NİKON İLE ENTEGRE ÇALIŞAN PORTRE LENSTİR.2 DEFA ÇEKİM YAPTIM GARANTİSİ YENİDİR.
KUTUSU TÜM İÇERİĞİ İLE VERİLECEKTİR.FOTOĞRAFLAR ÜRÜNE AİTTİR. CİDDİ ALICILAR İLETİŞİM KURSUN LÜTFEN..
NOT: ( LENS NETLEMESİ MANUELDİR. )
Yumuşak portre deneyimi ancak şık ve benzersiz bokehler…
- Dairesel diyafram 8 adet- Hibrid asferik lensler (H-ASP)- Ultra çoklu kaplama (UMC)- Pürüzsüz ve geniş netleme halkası- İçerden netleme (IF)
Samyang Optics’in en iyi satan lenslerinden biri
En yeni nesil Samyang 85mm F1.4 AS IF UMC, Asferikal lensler ve UMC kaplama yapısı ile donatıldığı için parlama, yansıma ve hayalet efektlerini üretmez ve yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir. 85mm manuel netleme sistemine sahip sabit odaklı bir lenstir. En açık diyaframda dahi olağanüstü sonuçlar üretmek üzere tasarlanmıştır. 1.4 diyafram değeri ile portre fotoğraflarında ve ayrıca düşük ışık şartlarında mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.
85mm aynı zamanda APS-C Krop sensörlü kameralar için de uygundur. Kroplu kameralarda 120mm’ye eşdeğer görüş açısı sağlar. Bu da portre çekerken yüz perspektifinin daha estetik, ince ve uzun görünmesine yardımcı olur ya da krop kameralarda objeleri daha uzaktan görüntüleyebilme avantajı sağlar.
Bokeh ve sığ alan derinliği arzu edilen moda, portre, gelin, çocuk, pet fotoğrafçılığı için ultra geniş diyaframlı lens seçimi profesyoneller için temel bir husustur. F1.4 ve F2.0’da mükemmel bokeh kalitesi sunar.
Samyang 85mm F1.4, 7 grupta toplanmış 9 lensten oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi asferikal cam elementtir. İçerden fokus yaptığı için lens ön çeperi hareket etmez, lensin ölçüsü değişmez ve içeriye toz ya da diğer yabancı maddelerin girmesi riski de azalır.
Samyang 85mm F1.4 lens, profesyonel ve amatör fotoğrafçılar için fayda fiyat oranı yüksek, hızlı diyafram açıklığına sahip sabit odaklı bir lenstir. Lens, ön-arka kapaları ve yumuşak taşıma kılıfı ile gelir. Lens ön çapı 72mm’dir.

DETAYLI ÖZELLİKLER
8 bıçaklı dairesel diyafram
Neredeyse dairesel olarak kapanan 8 bıçaklı diyafram, arka planda ve fokus alanının dışında kalan ışıklara hoş bir biçim - bokeh - kazandırır.
Hibrid-Asferikal Lens (HASP)
Hibrid-Asferikal Lens (HASP), kadrajın merkezinde ve kenarlarında en açık diyaframda bile üstün görüntü kalitesi ve kontrast sağlar.
Ultra çoklu kaplama (UMC)
Parlama, yansıma, hayalet efekti gibi kötü efektleri olabildiği kadar düzelterek net ve doğru renkte görüntüler elde etmek için bize ait olan Ultra Çok Katmanlı Kaplama (UMC) teknolojisini kullanmaktayız.

Geniş ve yumuşak odak dişli halkası
Hassas netleme geniş ve yumuşak netleme halkası ile mümkündür.

İçerden Netleme Sistemi(IF)
Lens kovanı içinde çalışan netleme sistemi sayesinde lens dış çeperi dönmez, lensin dış ölçüsünde bir değişim olmaz. Ayrıca lensin içine toz vb. maddelerin girerek kirlenme olasılığını da azaltır.

İlan Görselleri
Samyang 85mm F/1.4 (nikon Uyumlu) Lens / Objektif

Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Google Benim İşletmem Haritalara Ekleme

Samyang 85mm F/1 4 (nikon Uyumlu) Lens / Objektif ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
» Fotoğrafça
Saplantılar
ocaklilarSaplantılar      Makinesini alalı aradan çok kısa bir zaman geçmiş, deklanşöre ya iki ya da üç kere basmıştı. O kadar para verip aldığı, ve kendisinden harika fotoğraflar çekmesini beklediği makinesinden çıkan fotoğrafları görünce yaşadığı hayal kırıklığı eşliğinde bir neden arıy...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
oitanoreed, reunas, (2)