Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi

İlan Ekle
   
İlan No: 50200
İlan: Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi
Yer: Konya, Selçuklu
Fiyat: konuşulur
Adet: 1
Eklenme: 13.01.2018 15:46:00
Gösterim: 268
   
Dursun Bal
Tel: 0 (533) 3405133
GSM: 0 (533) 3405133
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 29 Nisan 2014
Açıklama:

Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi

Merhaba, kişiye özel fotoğraf projeleri yapıyorum. Tamamen kişinin istediği sınırlarda, istenilen sürelerde çalışma yapıyorum. Çalışmalar proje müşterisinin yanında raw dosyalar düzenlenip nihai çıktılar oluşturulur. Hem raw dosyalar hem son çıktılar teslim edilip arşivleme yapılmamaktadır. İlgilenenlerin drsnbl(et)yandex.com veya 533-340-5133 iletişime geçmesi yeterlidir.

İlana Ait Görsel Bulunmamaktadır

 


Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
» Fotoğrafça
Çekim Modları (p, S, A, M)
ocaklilarP (Program) Modu:      Bu modda, perde hızı ve diyafram seçimi makineye bırakılır. Amaç, perde hızı ve diyafram değerlerine çok fazla kafa yormadan çekim yapmaktır. Genellikle, ışığın yeterli olduğu durumlarda ve/veya sözü edilen ayarları değiştirmeye zaman bulunamadığı durumlar...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
yavuzist, hural, (2)