Fotoğrafçı Asistanlığı

İlan Ekle
   
İlan No: 48784
İlan: Fotoğrafçı Asistanlığı
Yer: İzmir, Bornova
Fiyat: Konuşulur
Adet: 1
Eklenme: 03.12.2016 15:11:00
Gösterim: 258
   
Beniz Ertürk
Tel: 0 (543) 8984191
GSM:
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 24 Ağustos 2015
Açıklama:

Fotoğrafçı Asistanlığı

Merhaba, izmir-bornovada ikamet ediyorum. Ege üniversitesi iletişim fakültesinde son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 5 yıl farklı zaman dilimlerinde fotoğraf sanatçılarına asistanlık yaptım. Herkesin kattığı çok fazla şey oldu. Ve bu yolda devam etmek istiyorum. İlerlemek istediğim alanlar; dış mekan fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı ve konser fotoğrafçılığı. beniz.erturk@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlana Ait Görsel Bulunmamaktadır

 


Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Fotoğrafçı Asistanlığı ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
Fotoğrafçılar İçin Web Sitesi
» Fotoğrafça
Çekim Modları (p, S, A, M)
ocaklilarP (Program) Modu:      Bu modda, perde hızı ve diyafram seçimi makineye bırakılır. Amaç, perde hızı ve diyafram değerlerine çok fazla kafa yormadan çekim yapmaktır. Genellikle, ışığın yeterli olduğu durumlarda ve/veya sözü edilen ayarları değiştirmeye zaman bulunamadığı durumlar...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
nbhtt, abaydere, wolkanadam, akkaymaz, sezgin72, hural, dortkonak, (7)