Stüdyomuza Photoshop Bilen Eleman...
Stüdyomuza Photoshop Bilen Eleman...

Stüdyomuza Photoshop Bilen Eleman...

  • İlan no : 50901
  • Yer : İstanbul, Sarıyer
  • Fiyat : Görüşülecek
  • Adet : 1
  • Eklenme : 18 Temmuz 2018
  • Gösterim : 752
  • Cem Gür
  • Üyelik Tarihi : 18 Ağustos 2006
İletişim bilgilerini görüntülemek için giriş yapın

Stüdyomuza Photoshop Bilen Eleman...

İlanı sonuna kadar okumadan iletişime geçmemeniz önemle rica olunur.

Sarıyer’de bulunan, 1973’den beri hizmet veren fotoğraf stüdyomuza fotoğrafçı arıyoruz. Herkes için kolay olması açısından, Sarıyer ilçe sınırlarında veya en azından komşu ilçelerde ikamet eden çalışma arkadaşları tercih edilecektir.

Fotoğraf / Video çekimine ve düzenlemesine dair gerekli bilgi ve beceriye sahip, dükkan içi işlerden dış çekimlere kadar faaliyet gösterdiğimiz her alanda bize destek olabilecek birisini arıyoruz. Yeni arkadaşımızın motive, enerjik ve bizimle uzun soluklu çalışma arzusunda olmasını bekliyoruz. Fotoğrafçılığı mutfağında icra etmek, bizimle bol bol esnafçılık yapmak, piyasayı keşfetmek isteyen hevesli adayların başvurularını bekliyoruz.

Kişisel eğitiminiz, bizim için tecrübeden çok daha önemlidir. Tecrübe hızla kazanılır, önemli olan adayın vasfı, becerisi, eğitimi, yani kısacası kumaşıdır.

Adayların başvurularını e-posta adresimiz merhaba@bogazicifotografcilik.com üzerinden alıyoruz. Özgeçmişinizi, pdf formatında e-posta eki olarak göndermeniz yeterlidir. Hobi olarak çektiği fotoğrafları, yönetmenliğini yaptığınız bir kısa filmi, kurgusunu yaptığınız bir videoyu, bir grafik tasarımınızı ya da ilgili herhangi bir çalışmanızı bizimle paylaşmanız, sizin hakkınızda daha sağlıklı bir fikir sahibi olabilmemiz ve karar verebilmemiz açısından, sizden beklenmektedir. Portfolyonuzu, özgeçmişinize ya da e-postanıza ekleyeceğiniz sosyal medya hesap isimleri, Vimeo ya da YouTube linkleri ile bize gösterebilirsiniz.

İş yoğunluğundan dolayı sadece merhaba@bogazicifotografcilik.com üzerinden yapılacak başvurular dikkate alınacağından, adayların bize telefonla ulaşmaması önemle rica olunur.