Fujifilm Finepix S2980

İlan Ekle
   
İlan No: 45038
İlan: Fujifilm Finepix S2980
Yer: Netfotomarket.com
Taksitli Fiyat: 349,00 Tl.
T. Çekim/Havale: 338,53 Tl.
Eklenme: 24.09.2015 11:08:00
Gösterim: 1229
   
Netfoto Market
Tel: 0 (232) 3707075
GSM:
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 14 Mart 2010
Açıklama:

Fujifilm Finepix S2980

Orijinal Çanta Hediyeli!

Üstün düzeyde yakınlaştırma ve sıra dışı HD niteliği, yeni geliştirilen yüksek hızlı işlemci ve Fujinon Lens Teknolojisi ile Fujifilm Finepix S2980!

18 kat Optik kaydırmalı (Zoom) ve 28mm geniş açılı Fujinon objektif
Dünya çapında profesyonel kullanıcılar tarafından çok iyi bilinen Fujinon objektifleri uydu ve uzay teknolojileri, televizyon ve film sektörü, izleme sektörü veya tıkız sınıf fotoğraf makineleri gibi pek çok alanda görev yapmaktadırlar. Fujifilm tarafından yüksek bir işleme niteliğinde sunulan ve yüksek kesinlikteki optik ve teknoloji ile en iyi 28mm geniş açı ve 18 kat optik kaydırma (zoom) emrinizdedir.


Fujifilm Finepix S2980 Zoom

14 Milyon Piksel - Canlı renkler ve berraklık
14 Milyon piksel çözünürlüğün etkileyici niteliği sayesinde konularınızın hiçbir ayrıntısını kaçırmazsınız. Çekilen resimlerin keskinliği ve berraklığı, özellikle büyük ebatlı baskılarda ortaya çıkar.

Fujifilm Finepix S2980 lens yapısı Fujifilm Finepix S2980 işlemci

Yüksek seviyede ışık duyarlılığı + CCD kaydırmalı, resim sabitleme sistemi
İkil resim sabitleme sistemi, yüksek seviyede ışık duyarlılığı ve kısa süreli ışıklamalar ile makinenin veya konunun hareketinden kaynaklanan bulanıklıkları azaltır. Böylece hareket anında ve optik kaydırmanın tüm menzilinde çekilen resimler bile berrak ve keskin olurlar.

Titreşim engelleme

ISO6400: Yüksek seviyede ışık duyarlılığı
ISO6400* seviyesindeki azami ışık duyarlılığı ile resimler, özellikle az ışıklı ortamlarda, tüm doğallıkları ile çekilirler. Yüksek seviyedeki ışık duyarlılığı ile çok hızlı hareket halindeki konuları bile dondurmak, çok kolaydır.
* ISO3200 ve 6400 seviyesinde kayıt edilen piksel adedi, 6 milyon ile sınırlıdır. Tam çözünürlükte (14 Milyon) ışık duyarlılığı, azami ISO1600 seviyesindedir..

HDTV uyumlu fotoğraflar ve filmler

Fotoğraf çekimi
16:9 biçiminde yüksek çözünürlüklü resimler çekebilirsiniz (4,288 x 2,416 piksel, 3,072 x 1,728 piksel, 1,920 x 1,080 piksel).

Film çekimi
16:9 biçiminde yüksek çözünürlüklü resimler çekebilirsiniz (1,280 x 720 piksel).

HD Film ve Full HD Fotoğraf

HD Resim gösterimi
HD Resim gösterimiBir HDMI kablosunu HD nitelikli bir televizyona bağlamanız yeterlidir. Böylece yüksek çözünürlüklü resim ve filmlerin etkileyiciliğinin keyfine varabilirsiniz.
* Makinenin HDMI çıkışından, doğrudan bağlantı yapılır. Mini HDMI kablo haricen satılır.

SR AUTO ve tanımlama işlevleri
6 adet SR AUTO (Otomatik, çekim ortamı tanımı) ortamını ayırt edebilen ve yüz tanımı, göz kırpma tanımı ve gülümseme tanımı işlevleri ile donanmış olan makine, böylece her ortamı ve her yüzü kolayca en iyi biçimde çekebilir.

16:9 biçiminde hem fotoğraf, hem de film çekebilen FinePix S serisi ile tam ekran HDTV görüntülerin zevkini yaşayabilirsiniz.

Portre

Portre
Ekranda görünen çehreler süratle tanımlanır ve buna göre netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi ayarlanır.

Manzara

Manzara
Dağlar veya binalar gibi manzara öğeleri otomatik olarak tanınır. Gökyüzünün, ormanların veya çiçek bahçelerinin renkleri canlı renkler ve derinlikli bir şekilde yansıtılır.

Gece

Gece
Az ışıklı veya gece ortamlarında ışıklama süresi (Enstantane) ve ışık duyarlılığı otomatik olarak ayarlanır; böylece en düşük kumlanma seviyesinde berrak sonuçlar elde edilir.

Makro

Makro
Makro kipi, konuların ince ayrıntılarına göre netleştirme yapar.

Gece portre

Gece Portre
Gece veya az ışıklı ortamlarda insan resmi çekileceği zaman "Konum tanıma" kipi otomatik olarak flaş menzilini, ışıklama süresini ve ışıklamayı çekim şartlarına en uygun olacak şekilde ayarlar. Aynı zamanda arka plan, yumuşak ve kumlanmasız olarak çekilir.

Karşı ışıkta portre

Karşı ışıkta portre
Ekranda görünen çehreler süratle tanımlanır ve buna göre netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi ayarlanır.

Yüz tanımı
Yüz tanımı işlevinde insan çehreleri esas alınır ve netleştirme ve ışıklama ayarları, buna göre yapılır.

Yüz tanıma

Tanımlanan çehrelerde, kırmızı gözleri düzeltmek
Kırmızı göz düzeltme işlevi, flaş yansımalarını otomatik olarak tanır ve düzeltir.

Anında tanımlanan 10 çehre!
Yüz tanımı işlevi, eşzamanlı olarak, aynı kare içindeki 10 adete kadar çehreyi ayırt edebilir. Çok sayıda kişinin yer aldığı fotoğraflarınızda uygulanan yüz tanımı ile her kişiyi yakınlaştırabilirsiniz. Çekiminizin istediğiniz bir kısmını kesip, ayrı bir resim dosyası halinde kayıt edebilirsiniz.

10 adete kadar çehre, anında keşfedilir!

Yüz tanıma işlevi, bir fotoğrafın içinde bulunan 10 adete kadar çehreyi eşzamanlı olarak ayırt edebilir. Böylece grup çekimlerinde, gösterim işletimindeki yakınlaştırmalardan faydalanarak tanımlanan her çehreyi denetleyebilir ve resimleri paylaşabilirsiniz. Sonuçta: En ilginç izlenimler bile, önce kesilerek, berrak ve yüksek çözünürlüklü yeni resimler halinde kayıt edilebilir.

Yüz tanıma

Göz kırpma tanımı
Makine, çerçeve dahilindeki kişiler göz kırptığında sizi uyarır; böylece resmi yeniden çekebilir veya resmi büyültüp, denetledikten sonra silip-silmemeye karar verebilirsiniz.

Kapalı göz

Gülme tanımı
Senaryo konumlarında bulunan gülme tanımı işlevi, çerçeve içinde bir gülümseme gördüğü anda deklanşörü işletir. Böylece, gerçekten de en mutlu görüntüleri elde edebilirsiniz.

Gülme tanımı

Yüksek başarımlı çekim işlevleri

Devingen panorama, üstün makro çekimi, izleyici otomatik netleştirme, hızlı optik kaydırma ve optik kaydırma dizisi gibi yüksek başarımlı çekim işlevlerini içerir.

Hareketli Panorama
Sayı saymak kadar kolay bir biçimde panorama resimler çekebilirsiniz. Makine, otomatik olarak üç adet ardışık resmi birleştirerek, içinde gezinebileceğiniz tek bir resim haline getirir. Sonuç, görkemli bir resim halinde bellek kartına kayıt edilir. .

2cm Süper Makro
Yaklaşık 2 cm yakınlıktan kesin ve kusursuz odaklanma yapılır. Böylece etkileyici ve tam kare yakından çekimler yapmak kolaylaşır.

2cm Süper Makro

Çok yönlü çekim kipleri
Önceden düzenlenmiş ve bir çok durumu kapsayan çekim kipleri ile her ortamda en iyi sonuçları elde etmek mümkün olmaktadır. Böylece karmaşık ayarlamalar yerine konuya yoğunlaşarak, en iyi çekimler yapılır.

Çok yönlü çekim kipleri
Otomatik, konum tanımlama Otomatik, konum tanımlama   Otomatik Otomatik
Makine konuya kilitlendiğinde otomatik olarak çekim ortamını tahlil eder ve en uygun ayarları yapar. Resim çekmek için en kolay kip. Olağan çekimleriniz için bu kipi kullanınız.
Senaryo konumları Senaryo konumları   Video Video
Çekim konusuna ve ortamına en uygun olan ayarlar kesinleştirilir.. Sesli filmler çekilir.
Düzenlenmiş otomatik Düzenlenmiş otomatik   Enstantane öncelikli Enstantane öncelikli otomatik
Diyafram ve enstantane hariç ayarların yapıldığı otomatik kip. Işıklama süresinin ayarlandığı bir otomatik çekim kipidir.
Diyafram öncelikli Diyafram öncelikli otomatik   Manuel El ile
Diyaframın ayarlandığı bir otomatik çekim kipidir. Otomatik kipte mümkün olmayan ayarların yapılabildiği bir çekim kipidir.

Olağanüstü tasarımlı bir gövde
Etkileyici başarımda bir optik kaydırma (zoom) ile donanmış olmasına rağmen FinePix S Serisi, hafifliği ve ele yatkınlığı ile her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Fujifilm Finepix S2980 üst görünüm

7,6cm genişliğindeki aydınlık ekran vasıtası ile muhteşem resimler tasarlamak kolay olur. 230.000 noktadan oluşan yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde resimleri paylaşmak, bir zevk haline gelmektedir.

Fujifilm Finepix S2980 arka görünüm

Gösterim işlevleri
Gösterim sırasında resim gösterisi ve kırmızı göz düzeltme dahil kolay ve basit arama işlevi.

Çok kareli gösterim
10x10 büyüklüğündeki bir alanda, bir seferde 100 kareye kadar resim izlemek mümkündür. Böylece seçim ve arama kolaylaşır.

4 adet AA türü pil
Her zaman ulaşılabilen güç kaynağı; hantal doldurma gereçlerine ihtiyaç yoktur.

Fujifilm Finepix S2980 pil

SDHC hafıza kartıSDHC Bellek kart yuvası
Çok yönlü bellek kart yuvası SD ve büyük sığalı SDHC türü bellek kartları ile uyumludur.

İlan Görselleri
Fujifilm Finepix S2980

Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Fujifilm Finepix S2980 ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Foruma Soru Yöneltme Kuralları (!)
ocaklilarForumda sorulacak bir sorunun daha önceden sorulmuş olma ihtimali yoktur, şimdiye kadar benzer bir soru sormak kimsenin aklına gelmemiştir, bu nedenle forumda arama yapmanın bir faydası olmaz, zaten "Arama" diyor, niye arayayım ki?      Konu başlığına, konu ile ilgili bir şey yaz...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
fotoege, easlar, (2)