Fujifilm Is Pro Almak İstiyorum

İlan Ekle
   
İlan No: 47111
İlan: Fujifilm Is Pro Almak İstiyorum
Yer: Ankara, Yenimahalle
Fiyat: 500-1000
Adet: 1
Eklenme: 16.11.2015 19:02:00
Gösterim: 626
   
Ferhatcelep@gmail.Com
Tel:
GSM: 0 (505) 2973137
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 15 Kasım 2015
Açıklama:

Fujifilm Is Pro Almak İstiyorum

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle şunu söyleyeyim, fotoğraf makinaları konusunda uzman değilim. Yaptığım araştırmalara göre aradığım makinanın bulunmasında en iyi yerin burası olduğuna karar verdim. Ben Gazi Üniversitesinde öğretim üyesiyim, uzmanlık alanım bitkiler ve onların tozlaştırıcıları (polinatörleri). Bugüne kadar arazide Canon 70D, Canon G10 ve Canon 6D ile çok sayıda çekim gerçekleştirdik. Son zamanlarda benim alanımda yurtdışında yapılan çalışmalarda, bitkilerin UV fotoğrafları çekiliyor ve uluslararası yayınlarda kullanılıyor. Bu fotoğraflar arı'ların gözünden bitkilerin nasıl göründüğünü ortaya koyuyor, böylece bazı bitkilere neden daha çok arı ziyareti olduğunu açıklıyorlar, tabiki bir çok parametreyle beraber. Ben ve ekibimde bu çalışmalara başlamak istiyoruz. Yaptığımız çalışmalara göre, UV fotoğraf çekme özelliğine sahip fabrikasyon 2 makinanın olduğunu bunlarında Fujifilm S3 Pro UV/IR ve Fujifilm IS Pro. Her iki makinanında maalesef üretimi bitmiş. Bu yüzden bu makinalardan birisini özellikle elinde Fujifilm IS Pro olan bir arkadaşımızdan almak isterim (Fiyatı konuşabiliriz). İkinci yol ise bir makina alıp onu UV fotoğraf çekebilecek duruma çevirmekmiş. Ülkemizde bu işleri yapabilecek birileri var mı? Lütfen bilgi verirseniz yada bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.
Doç.Dr. Ferhat Celep
E-mail: ferhatcelep@gmail.com

İlana Ait Görsel Bulunmamaktadır

 


Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Nikon Özel Teknik Sevis

Fujifilm Is Pro İstiyorum ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
» Fotoğrafça
Çekim Modları (p, S, A, M)
ocaklilarP (Program) Modu:      Bu modda, perde hızı ve diyafram seçimi makineye bırakılır. Amaç, perde hızı ve diyafram değerlerine çok fazla kafa yormadan çekim yapmaktır. Genellikle, ışığın yeterli olduğu durumlarda ve/veya sözü edilen ayarları değiştirmeye zaman bulunamadığı durumlar...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
fkocaeli, anteps, 53ince, erdem-ozturk, aresltd, (5)