Ortak Arıyorum

İlan Ekle
   
İlan No: 48760
İlan: Ortak Arıyorum
Yer: Bolu, Mudurnu
Fiyat: 1
Adet: 1
Eklenme: 25.11.2016 21:16:00
Gösterim: 1054
   
Aydın Özpelit
Tel: 05357359164
GSM:
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 12 Ocak 2012
Açıklama:

Ortak Arıyorum

Bolu Mudurnu da kurulu iş yerimiz için ortak arıyorum. Fotoğrafçılık üzerine bilgisi olan ve Dürüst çalışabileceğim bir ortak arıyorum. Bilgisayar ve Fotoğraf işine hakim olan ve kendine yeni bir hayat kurmayı planlayan arkadaşlar benimle irtibat kurabilir.

YATIRIM İÇİN FIRSAT
Mudurnu ilçemizde Termal Turizm için 5 yatırımcı firma çeşitli Termal ve Turistlik yatırımlarını şu an devam etmektedirler. Bir tanesi şu an faaliyette olup, bölgeye çok büyük katkı sağlayacak BURJ EL BABAS projesinde 2500 Arap villası 2017 de faaliyete geçecektir.
Beraber çalışacağımız arkadaş hemen gelip işe başlayacak, iş yerimize çeşitli hediyelik malzemeler ilave ederek zenginleştirebiliriz, ayrıca yüz yüze detaylar görüşülür.

EHLİYETLER DEĞİŞİYOR-Nüfus cüzdanları değişecek.
Mudurnu'nun nüfusu köyler ile birlikte 20 bin civarındadır ve şu anda Mudurnu ilçesinde sadece 2 Fotoğrafçılık üzerine dükkan vardır, bunlardan bir taneside biziz.

Mudurnu'da Anahtar Teslimi Müşterili işyeri
Bolu Mudurnu'da Anahtar teslimi iş yeri ortağı olarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.
Dükkanımız Mudurnu Merkezde 2001 yılında kurulmuş ve o günden bu yana faal bir şekilde çalışan ve müşterisi olan bir dükkandır.
Dükkanımızda Fotoğraf malzemeleri satışı yanında Fotokopi hizmetleride verilmektedir.
Dükkanımıza ortak olacak arkadaş, kendi isteği doğrultusunda Turistlik ve hediyelik eşyada satabilir, arasta çarşısında bulunan işyerimiz Cumartesi Pazar günleri ilçeye gelen Turistlerin geçiş güzergahındadır.
Yakında Mudurnu ilçesinde faaliyete geçecek olan Termal Turizm tesisleri ile ilçede çok fazla bir hareketlilik yaşanacağı bilinmektedir.
ARAYIN GÖRÜŞELİM. 05357359164

İlan Görselleri
Ortak Arıyorum

Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Ortak Arıyorum ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
Fotoğrafçılar İçin Web Sitesi
» Fotoğrafça
Foruma Soru Yöneltme Kuralları (!)
ocaklilarForumda sorulacak bir sorunun daha önceden sorulmuş olma ihtimali yoktur, şimdiye kadar benzer bir soru sormak kimsenin aklına gelmemiştir, bu nedenle forumda arama yapmanın bir faydası olmaz, zaten "Arama" diyor, niye arayayım ki?      Konu başlığına, konu ile ilgili bir şey yaz...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
tanersargin, fdiker, (2)