Devren Satılık Düğün Salonu Fotoğrafçılığı

İlan Ekle
   
İlan No: 50302
İlan: Devren Satılık Düğün Salonu Fotoğrafçılığı
Yer: Istanbul, Avcılar
Fiyat: 9000
Adet: 1
Eklenme: 14.02.2018 15:49:00
Gösterim: 112
   
Berkan
Tel:
GSM: 0 (538) 5885286
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 20 Haziran 2012
Açıklama:

Devren Satılık Düğün Salonu Fotoğrafçılığı


Avcılar/İstanbul adresinde 100 program üzerinden anlaşmalı olduğumuz düğün salonu fotoğraf işini devrediyoruz. Henüz 25 program yapılmış olup 75 program anlaşmamız daha vardır. Kına çekimleri programdan düşmemektedir.

Salon ile 90 Dk ücretsiz kamera çekimi anlaşmamız mevcut. Çekime devam edilmek istenirse ücretli çekiyoruz.Düğün bitiminde kasetler teslim edilmekte cd aktarım yapılmamaktadır. 10 poz 20 adet aile pozu da ücretsiz verilmektedir. Salonda fotoğraf 10 TL den satılmaktadır. + albüm, fotoğraf arşivi vs. gibi ekstra satışlarda yapıyoruz. Bu konular ile ilgili salon sahibi ile görüşerek anlaşarak değişikliğe gidebilirsiniz.


Salonda program yapılan yöreler karışık olup genelde TOKAT, ORDU, SAMSUN, ÇORUM düğünleri ağırlıklı olmak ile birlikte MUŞ VE KARS yöresi de gelmektedir.

Ekipman yetersizliğinden dolayı devir etmekteyiz.

0 ekipmanlarla takas düşünülür.

İlana Ait Görsel Bulunmamaktadır

 


Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Devren Satılık Düğün Salonu Fotoğrafçılığı ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
» Fotoğrafça
Foruma Soru Yöneltme Kuralları (!)
ocaklilarForumda sorulacak bir sorunun daha önceden sorulmuş olma ihtimali yoktur, şimdiye kadar benzer bir soru sormak kimsenin aklına gelmemiştir, bu nedenle forumda arama yapmanın bir faydası olmaz, zaten "Arama" diyor, niye arayayım ki?      Konu başlığına, konu ile ilgili bir şey yaz...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
hural, mertcanerten, (2)