Golden Eagle Wind 1000 Battery Pack Şarj

İlan Ekle
   
İlan No: 42493
İlan: Golden Eagle Wind 1000 Battery Pack Şarj
Yer: Istanbul, Sirkeci/fatih
Fiyat: SÜPER FİYAT
Adet: 10
Eklenme: 29.06.2015 10:54:00
Gösterim: 977
   
Yener Yeleser
Tel: 212 528 72 92
GSM: 212 528 72 94
 
  Tüm İlanları |
Üyelik tarihi: 4 Mart 2009
Açıklama:

Golden Eagle Wind 1000 Battery Pack Şarj

Özellikle açık doğal koşulları için rüzgar-1000 profesyonel fotoğraf flaş, dijital ve geleneksel film fotoğraf yapmak da yaygın olarak düğün ve reklam fotoğrafçılığı ışık şartları çeşitli kullanılır. Lamba hızı şarj, gelişmiş CPU mevcut dijital devre kontrolü, sistem regülatör cihazı kullanır. Yılında karartma gerilimi kullanarak geleneksel stüdyo flaş renk sıcaklığı sapması getiriyor üstesinden gelmek için yol kullanımı ile ilgili karartma kapasitesi, karartma çok büyük hataları olduğunu. Dört güç alt dosya çıktı, yüksek doğruluk, sabit renk sıcaklığı, bitkin farklı vesilelerle gereksinimlerini karşılamak için. Soğutma fanı otomatik olarak etkin bir sistem güvenliğini korumak için başlarken devre, mükemmel koruma önlemleri, İç kısmın aşırı ısınmasını, gösterge panelindeki uyarı kırmızı gösterilir vardır. Ve bir ses ve şarj tam olduğunu ışık ipuçları cihaz, sesli bip sesi, flash çalışmaya başlayabilir. Işıklar serbestçe çeşitli vesilelerle kullanmak mümkün, iş daha esnek hale kamera ile Sync kablolu veya kablosuz uzaktan senkronizasyon ile senkronize edilebilir.
Lamba çift kullanımlı olabilir, açık fotoğraf tutan bir yandan doğrudan kullanmak, iki kullanmak için duy üzerine monte edilir, ve serbestçe ayarlanabilir gidon lamba yönelim, esnek ayarlanabilir. Aynı zamanda diğer yaygın ile bağlantılı olarak kullanılabilir.

Wondlan,fancier (Weifeng) Golden eagle Profesyonel Tripod - Fotoğraf Makinesi, Işık Sistemleri, Çantalar ve Video Çekim Aksesuarları Fancier Türkiye Distribütöründen En Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleriyle

Sitemizi Ziyaret Edin

http://www.fotoaksesuar.com/Golden-Eagle-Wind-1000-Battery-Pack-Sarjli-Flash-Kit,PR-278.html


0212 528 72 92
0535 461 74 41

İlan Görselleri
Golden Eagle Wind 1000 Battery Pack Şarj

Uyarı: Netfotograf.com seri ilanlar sayfası, alıcı ve satıcıları buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinde yayınlanan tüm ilanların içeriğinden ilan sahipleri sorumludur. İlanlarda verilen bilgilerin doğruluğundan netfotograf.com sorumlu tutulamaz. Güvenliğiniz için satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Taraflar arasında doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda netfotograf.com sorumlu değildir.

Beyatlı Foto

Golden Eagle Wind 1000 Battery Pack Şarj ile ilgili olabilecek diğer ilanlar!

» Objektif ve Aksesuarları
» Donanım & Aksesuar
» Fotoğrafça
Tekrar Kadrajlamak Neden Kötü ?
ocaklilar   Otomatik netlemeli makinelerde, tekrar kadrajlamak neden kötü bir yöntemdir?      Otomatik netleme becerisine sahip bir çok makinede, tek netleme noktası yerine, birden çok netleme noktası bulunur. Genellikle; gerek diğerlerinden daha geniş yapısı ve gerekse başkaca ...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
obsesifnes, azacemi, (2)