» Photoloccajans By Tolgahan Çakır

1988 doğumlu fotoğraf tutkusunu önce amatör sonra profesyonel seviyede yaşayan Tolgahan Çakır İstanbul’da Lisans eğitimini tamamladı.Temel düzey ve ileri düzey fotoğrafçılık eğitimlerinin ardından fotoğrafçılık alanında uzmanlaşarak hizmet vermeye başladı.

Hayatı görme ve gösterme, yaşanmışlıkları yoğurarak ifade edebilme köprüsü olarak gördüğü fotoğraf sanatında düğün fotoğrafçılığına gönül verdi. Düğünün coşkusunu kendi enerjisiyle birleştirerek yüzlerce çiftin en mutlu günlerinin tanığı oldu. Kendi iç dünyasından süzülerek yola çıkıp izleyicilerin iç dünyalarına misafir olan fotoğraflarında düğünün heyecanını paylaştı.

Halen profesyonel tanıtım,düğün fotoğrafçısı oarak hizmet vermekte olan TOLGAHAN ÇAKIR,kendi adını taşıdığı fotoğraf stüdyosunda teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek titz ve kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteriyor.

› Photoloccajans By Tolgahan Çakır İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
Fatih Caddesi Sebahattin Üstem İş Merkezi Kat 5 Ofis 18 - Merkez / Yalova Tolgahan Çakır
       
Telefon: GSM
0 (226) 8129207 0 (533) 8177021
       
Web sitesi: Facebook sayfası
www.tolgahancakir.com
 
Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Yeni Fotoğrafçıya Ağabey Tavsiyeleri
paperman2 yılda 1100 kadar yorum yapmışım ; 200-300 tanesi tahminimce beğeni , 800-900 tanesi acemilere yaptığım eleştirilerdir . Dönüp baksam , tüm yazdıklarım belki 10 maddenin etrafında döner, dolaşır .      Artık okurlar mı bilmem ama yeni makina almış , fotoğrafçılığa dün başlam...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
lazut, flashingworld, berkndlpc, (3)