» (phwork) Sinan Kılıçalp

1997 yılında kurulan firmamız yaklaşık 16 yıldır fotoğraf çekimleri, grafik tasarım, katalog, broşür baskısı ve kişiye özel foto kitap alanında hizmet vermektedir. Yeni oluşan sektörlerde en büyük handikap olan eğitimli ve profesyonel personel açığı kalite ve verimi etkilemektedir. Tüketici, ürün ve hizmetlerin tekdüze olmasından rahatsız olup tepkisini doğrudan dile getirmektedir.

Dijital fotoğrafçılık sektöründe yer alan personellerin aynı software ve aynı teknikleri kullanmasından dolayı ortaya çıkan birbirini yineleme ve taklit duygusu, sektörün gelişmesini önlediği gibi yerinde saymasını ve kısırlaşmasına neden olmaktadır. Bu doğrultuda vermekte olduğumuz hizmetleri, gelişen teknolojiyi en verimli olabilecek şekilde kullanarak yine fotoğraf sanatçılarından gelen istekler doğrultusunda düzenleyip, deneyimlerimiz ve bilgilerimizle daha ileri noktalara taşımaktayız.

Müşterilerimize fotoğraf çekimlerinin yanında matbaa hizmetleri, bireysel albüm ve davetiye hizmeti veren firmamız son 6 yıl içerisinde photobook üretimine de başlamıştır. Bu konuda firmamız kişiye özel tasarımlar ile ayrıcalıklarını ortaya koymuş ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya taşımıştır.

Ürünlerimizin Türkiye piyasasında hiç bir fotoğrafçı veya reklam stüdyosunda bulunmaması özel anlarınızın size özel kalmasını sağlamaktadır.

› (phwork) Sinan Kılıçalp Videoları

› (phwork) Sinan Kılıçalp İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
İncirli caddesi.Akyüz iş Hanı No:1/6 Bakırköy/İstanbul - Bakırköy / İstanbul Sinan KILIÇALP
       
Telefon: GSM
0 (212) 5727214 0 (532) 4176373
       
Web sitesi: Facebook sayfası
www.phwork.com Dugunfotografcisisinankilicalp
 
Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Site Yöneticileri Uyuyor Mu?
adminMerhaba Arkadaşlar,      Sürekli eleştiriliyoruz. Taktir edilsek de genel de bu niye yok, şu niye eksik, onay niye geç gibi bir dolu sorunun muhatabı oluyoruz. Siteyle ilgili olarak bir çok konu açıldığı gibi birçok da e-mail alıyoruz. Bunların bir kısmına cevap verdiğimiz gibi b...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
sezgin72, fotodidem, flasalbum, efehan75, easlar, (5)