» Işık Fotoğrafçılık

IŞIK FOTOĞRAFÇILIK DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI
Düğün fotoğrafçısı Mustafa Uzun düğün fotoğraflarınızı stüdyo ile sınırlandırmıyor. İstanbul’un birçok doğal güzelliğini düğün fonunuz olarak kullanarak düğün fotoğraflarınızı stüdyonun sıkıcı atmosferinden kurtarıp daha natürel ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
Çiçekleriyle ünlü Emirgan korusu ve Yıldız Parkı, görkemli yapısı ve eşsiz manzarasıyla Çırağan Sarayı ya da İstanbul’un simgesi boğaz, Ulus Parkı, tarihi dokusuyla Hidiv kasrı, zamanda yolculuk yapmak isteyenler için Koç müzesi gibi dış mekanlarda veya gelin ve damadın isteyebileceği diğer tüm mekanları doğal fon olarak kullanıp sizlerin düğün hikayesini oluşturuyoruz.
Düğün fotoğrafçısı Mustafa Uzun, gelin ve damat adaylarına sıradan düğün fotoğrafları yerine unutulmaz evlilik fotoğrafları sunmak üzere İstanbul’un her noktasında yanınızda.

› Işık Fotoğrafçılık Videoları

› Işık Fotoğrafçılık İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
ŞİŞLİ - Şişli / İstanbul Mustafa UZUN
       
Telefon: GSM
0 (212) 2348034 0 (532) 2017002
       
Web sitesi: Facebook sayfası
www.isikfotografcilik.com dugunfotografcisistanbul
 
Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Titreşim Önleme Sistemi Yararlı Mı?
ocaklilarAşağıda görülen her iki fotoğraf da, aynı ortamada ve aynı değerler ile çekilmiştir. (Yetersiz ışık şartları, Perde Hızı: 1/8, Diyafram: 2.8, ISO 50)      Makinenin, yetersiz ışık şartları nedeniyle ISO yu yükseltememesi ve her iki fotoğrafta da aynı perde hızı ve diyafram değerl...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
denizbagce, golge_, (2)