» Düğün Fotoğrafçısı Bünyamin Pınar

Merhabalar. Ben Bünyamin PINAR. Kısaca kendimden bahsedecek olursam;

1986 Kahramanmaraş doğumluyum. 12 yıldır İstanbulda yaşıyorum. Keşfetmeyi seven, sanat, müzik, internet ve tabi ki fotoğraf tutkunuyum. Fizik mezunuyum. 5 yıl boyunca özel okullarda Fizik Öğretmenliği yaptım. Sonrasında lise yıllarında başlayan fotoğraf tutkum beni profesyonel fotoğrafçı olma yoluna çekti.

Aslında fotoğraf hayatımda hep vardı. Ama profesyonel olarak 2015 yılından beri fotoğraf çekimleriyle uğraşıyorum. Kendini sürekli geliştirmek isteyen biriyim. Lisansımı tamamaladıktan sonra kendimi geliştirme adına Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümüne başladım ve devam ediyorum. Bunun yanında ücretli ve ücretsiz profesyonel özel gün fotoğrafçılığı kurslarına katıldım. Aynı zamanda Photoshop kursunu bitirerek işin eğitim kısmını tamamlamış oldum.

› Düğün Fotoğrafçısı Bünyamin Pınar İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
Halkalı Merkez Mh. Köyüstü Sk. No:20 - Küçükçekmece / İstanbul Bünyamin PINAR
       
Telefon: GSM
0 (546) 4316918 - 0 (546) 4316918 0 (546) 4316918
       
Web sitesi: Facebook sayfası
fottografci.com fottografci
 
» Fotoğrafça
Titreşim Önleme Sistemi Yararlı Mı?
ocaklilarAşağıda görülen her iki fotoğraf da, aynı ortamada ve aynı değerler ile çekilmiştir. (Yetersiz ışık şartları, Perde Hızı: 1/8, Diyafram: 2.8, ISO 50)      Makinenin, yetersiz ışık şartları nedeniyle ISO yu yükseltememesi ve her iki fotoğrafta da aynı perde hızı ve diyafram değerl...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
denizbagce, golge_, (2)