» Onur Özcan Photography-ajans Fotoğrafhane

Merhaba sevgili gelin-damatlarım.
Ben Türkiye'nin ilk evlilik belgeseli ajanslarından birinin kurucusu Onur Özcan.
Bu sene için geçerli olmak üzere, gerek ajansımızın hedef kitlesini belirlemek ve müşteri portföyünü genişletmek, gerekse yeni evlenen çiftlerimize bir nebze olsun yardım etmek adına bir kampanya başlattık.

Malum İstanbul'daki fotoğraf piyasası çok geniş tabiri caizse eline makinayı alan ben fotoğrafçıyım diye ortaya çıkıyor öyle şeyler görüyorum ve duyuyorum ki bu tarz çalışan ofisi olmayan, vergi mükellefi olmayan, İstanbul Fotoğrafçılar Odası (İSFO) kaydı bulunmayan (Kısacası Sarı çizmeli mehmet ağa) bir takım fotoğrafçılardan insanlar çok mağdur oluyorlar. Ne gibi mağduriyetler diye soracak olursanız, çekilen fotoğrafları teslim etmemek, albüm için aylarca oyalamak, çekim öncesi alınan kaparoyu alıp bir daha telefonlara bakmamak, çekim günü telefonunu kapatıp çekime gitmemek v.s v.s ki fotoğrafçıyım diye geçinen bu insanlara böyle durumlarda ulaşamazsınız neden biliyor musunuz? Az önce söylediğim gibi herhangi bir ofisleri yok ve maliye kayıtları yok. İşte bu sebeplerden dolayı bu insanlara ulaşamazsınız. Tüm bunların önüne geçmek, insanların gerçek bir fotoğraf ajansıyla çalışmasını sağlamak adına ben ve ekibim bu kampanyayı başlattık.
Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Eğer bizimle çalışmak isterseniz kampanyamızın detayları ve iletişim bilgilerimiz aşağıdadır.

Not: Takdir edersiniz ki fiyatlarından dolayı kampanyalarmız çok dikkat çekmektedir ve rezervasyonlarımız yoğunlaşmaktadır. Siz de bu kampanyalardan faydalanmak isterseniz;
Ajansımıza 0216 492 5994 ve 0532 603 1805 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

www.facebook.com/onurozcanphotography

ve

https://www.instagram.com/onurozcan/

Sayfalarından beni takip edebilir, fotoğaflarımızı ve videolarımızı görebilirsiniz.

Saygı ve Sevgilerimle
Onur Özcan

› Onur Özcan Photography-ajans Fotoğrafhane İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
Nuh Kuyusu Cad. No21 K:2 D:6 Üsküdar/İstanbul - Üsküdar / İstanbul (Anadolu) Nazım Metin
       
Telefon: GSM
0 (216) 4925994 - 0 (532) 6031805 0 (542) 6502494
       
Web sitesi: Facebook sayfası
www.ajansfotografhane.com onurozcanphotography
 
Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Neyi Ne Kadar Paylaşıyoruz !!!
the_wallMerhabalar…      Sitede söz konusu olan bir sıkıntıdan söz etmek ve akabinde siz değerli özellikle bu sıkıntıları dile getiren değerli NF üyelerinden belki yorum belki de açıklama alma amacı ile bu forum başlığını açtım…      1- Fotoğraflara yorum...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
tatli, (1)