» Mutlukare

Özgün bakan, Özgün çalışan ve Özgün yorumlayan BİR FOTOĞRAF EKİBİYİZ.
Düğün gününüzün sözcüklere sığmayacak hikayesini fotoğraflar ile ölümsüzleştirmek amacımız.
Çok çook önemli bir güne hazırlanıyorsunuz. Ve baş rol sizlerin. Siz ve fotoğraf ekibiniz bu çok değerli anlarınızı birlikte yorumlayacaksınız.
Planlama ve duyarlılığa başarılı bir çalışmanın özü olarak önem veriyoruz. Tanışıyoruz, amacımız sizleri anlamak. Beklentilerinizi, hayallerinizi, tarzınızı yakalarken styling/storyboard çalışması yapıyoruz. Başarılı bütün, iyi kombine edilmiş detaylardan oluşur.
Fotoğraf bazen müziğe benzer. Yalın, duru, anlamlı… Müzik gibi insan ruhuna bir dokunuştur. Yaşamın derinliğini fısıldayan, farklı boyutlara taşıyan. Bu eksende yapılandırıyoruz planlamamızı.

Her çekimde amacımız olabildiğince yaratıcı olmak ve özgün bir sonuca ulaşmak. Bazen şakacı, bazen muzip, bazen ağırbaşlı. Kamera karşısında poz vermenin yapaylığı ve geriliminden uzak, neşeli bir günü birlikte yaşıyoruz. Tatlı bir yorgunluk, anlamlı bir çalışmayla günü sonlandırıyoruz.

İsteğinize bağlı olarak düğün günü dışında farklı bir gün çekim yapılabilir. Farklı şehirler, farklı coğrafyalar… Yahut trash the dress. Gündoğumu saati ve karda sadece sizin ayak izleriniz. Adidas’ın çok sevdiğim reklam sloganı gibi, impossible is nothing.

Öykünüzü film yapmak isteyebilirsiniz, bu konuda da profesyonel hizmet vermekteyiz.

Ve size bir ilki sunuyoruz. Albümünüzü bulutta ölümsüzleştiriyoruz. Yakınlarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız istedikleri zaman; isminiz.bulutalbum.com’ da sizin belirlediğiniz fotoğraflarınızı, izleyebiliyorlar.

Amacımız mutluluğunuzu fotoğraflarla bestelemek.

Bu yolculuğun sonunda hayatınızdan çıkmak istemiyoruz.

Fotoğraflara baktıkça bizi daima içten bir gülümsemeyle anmanız dileğimiz.

› Mutlukare İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
fatmakadın sokak suadiye - Kadıköy / İstanbul (Anadolu) Selahattin Nemlioğlu,
       
Telefon: GSM
0 (533) 4135151 0 (541) 4851785
       
Web sitesi: Facebook sayfası
www.mutlukare.com pages/Mutlukare/564397853602004
 
» Fotoğrafça
Neyi Ne Kadar Paylaşıyoruz !!!
the_wallMerhabalar…      Sitede söz konusu olan bir sıkıntıdan söz etmek ve akabinde siz değerli özellikle bu sıkıntıları dile getiren değerli NF üyelerinden belki yorum belki de açıklama alma amacı ile bu forum başlığını açtım…      1- Fotoğraflara yorum...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
tatli, (1)