» Foto Stil

Biz Kimiz?
Düğün fotoğrafçılığının tarzını ve adını değiştiren bir marka olarak Foto Stil 2012 yılından beri Ankara merkezli olarak tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir.
Ne Yaparız?
Evlenecek çiftlerin en özel gününde, tüm detayların kaçırılmadan fotoğraflanması için “Sizi anlıyoruz” felsefesi ile bu yolda devam eden işletmemiz, size yanınızda fotoğrafçı olduğunu unutturacak usta ellerle çalışmaktadır. Ekibimizin bütün üyeleri fotoğrafçılık konusunda kendini ispatlamış isimlerden oluşur. Ekibimiz her geçen gün artan tecrübesiyle her bir düğünde kendisi evleniyormuşçasına keyif alırken adeta birer nedime/sağdıç gibi bu birikimi size aktarırlar.
Neden Biz?
Sürdürülebilir bir iş modeli çerçevesinde kullandığımız kaynakları bir miktar da geri koyabilmek adına sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışarak yaşadığımız dünyanın da geleceğini düşünüyoruz. Bize tekrar mutlu bir gün görmemizi ve yaşamamızı sağladıkları için de tüm çiftlerimize teşekkür ediyor ve diyoruz ki: Bizim için fotoğraf bir “AŞK”, gelin bu aşkı beraber yaşayalım.
Düğününüz, düğün hazırlıklarınızda, nişan, doğum ve özel günlerinizde aile fotoğraflarınızla bir masal yaratmak, her anınızı sonsuza kadar yaşatmak, anılarınızı geleceğe taşımak bizim işimiz.

› Foto Stil İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
Elvan mah. 1544. cad. 98/A Emirler - Etimesgut / Ankara Ahmet Uğurlu
       
Telefon: GSM
0 (312) 2269400 0 (507) 3729103
       
Web sitesi: Facebook sayfası
fotostil.com.tr Foto-Stil-707628292637728/about/
 
Nikon Özel Teknik Sevis
» Fotoğrafça
Sıradışı Makroculuk: Ters Lens
taneryildirimmerhaba arkadaşlar,      bu yazıyı başka foruma da eklemiştim, uzun zamandır buraya girmiyordum bari gelmişken benimde bir iki yardımım dokunsun diye düşünüyorum. en büyük sevdam makroculuktur. ilk başlangıçta sigma 150mm ile başladım bu işe. sonraki zamanlarda Kelebeklerden ve n...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
fdiker, (1)