» Foto Stil

Biz Kimiz?
Düğün fotoğrafçılığının tarzını ve adını değiştiren bir marka olarak Foto Stil 2012 yılından beri Ankara merkezli olarak tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir.
Ne Yaparız?
Evlenecek çiftlerin en özel gününde, tüm detayların kaçırılmadan fotoğraflanması için “Sizi anlıyoruz” felsefesi ile bu yolda devam eden işletmemiz, size yanınızda fotoğrafçı olduğunu unutturacak usta ellerle çalışmaktadır. Ekibimizin bütün üyeleri fotoğrafçılık konusunda kendini ispatlamış isimlerden oluşur. Ekibimiz her geçen gün artan tecrübesiyle her bir düğünde kendisi evleniyormuşçasına keyif alırken adeta birer nedime/sağdıç gibi bu birikimi size aktarırlar.
Neden Biz?
Sürdürülebilir bir iş modeli çerçevesinde kullandığımız kaynakları bir miktar da geri koyabilmek adına sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışarak yaşadığımız dünyanın da geleceğini düşünüyoruz. Bize tekrar mutlu bir gün görmemizi ve yaşamamızı sağladıkları için de tüm çiftlerimize teşekkür ediyor ve diyoruz ki: Bizim için fotoğraf bir “AŞK”, gelin bu aşkı beraber yaşayalım.
Düğününüz, düğün hazırlıklarınızda, nişan, doğum ve özel günlerinizde aile fotoğraflarınızla bir masal yaratmak, her anınızı sonsuza kadar yaşatmak, anılarınızı geleceğe taşımak bizim işimiz.

› Foto Stil İletişim Bilgileri

Adres: Yetkili kişi(ler):
Elvan mah. 1544. cad. 98/A Emirler - Etimesgut / Ankara Ahmet Uğurlu
       
Telefon: GSM
0 (312) 2269400 0 (507) 3729103
       
Web sitesi: Facebook sayfası
fotostil.com.tr Foto-Stil-707628292637728/about/
 
Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Pentax Ve Nikon Perde Sayısı Öğrenme
t_yamanPerde Sayısı (çekim sayısı, shutter count, actuation count) bir fotoğraf makinesinin durumu hakkında bilgi veren, otomobillerdeki "kilometre" kriterine karşılık gelen veridir. Özellikle ikinci el makine alımında, makinenin ne kadar çok kullanıldığını anlamanın en temel verilerindendir. Ancak perde s...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
mustekaslan, (1)