birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

BU KAMERANIN U MODELİ VE J MODELİ VAR HERHALDE

#birsahil' tarafından 23.04.2011 17:27:58 tarihinde düzenlendi.

MSRP: $ 1,999.00
HXR-MC2000U profesyonel, omuz AVCHD video kamera bağlama. Bu fotoğraf makinesi ideal tabanlı iş akışı dosya kuvvetlendiriyorum müşteriler için uygundur. Bu high-def kaydeder. AVCHD veya DVD kalitesinde MPEG-2 standardı-def. üzerine onun yerleşik 64GB katı hal sürücüsü veya hazır tüketici hafıza kartları için. özel tasarım özellikleri ve tam Raster yüksek çözünürlüklü 1080i kayıt yeteneği ile, HXR-MC2000U düğün, kurumsal iletişim, kolejler, üniversiteler, spor etkinlikleri ve çalışma videocular bir bütçe için idealdir.

http://catalogs.infocommiq.com/AVCat/CTL1197/index.cfm?manufacturer=sony-broadcast-business-solutions-company&product=hxrmc2000u

#birsahil' tarafından 23.04.2011 17:36:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Nisan 2011, 17:27 - İp: 85.***.**8.159
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoğraf Mak. & Video » Video Kameralar » PANASONIC AG-HMC81 Profesyonel HD Video Kamera << Geri

Resmi büyüt

Ürün Kodu :01AG-HMC81EJU
Marka ANASONIC

Fiyatı : 2.950,00 EURO + KDV
Kdv dahil : 7.720,52 TL

çok paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tarih: 25 Nisan 2011, 18:17 - İp: 85.***.**8.255
reybey
reybey (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

ustam benim en korktuğum sorun hafıza kartı çekim yapıyosun olurya bozuk biçim derse gitti görüntüler mutlaka başınıza gelmiştir foto makina kullandıığımız hardiisk bazen pc görmüyo böyle sıkıntılar var sizce bu sorunlar olurmu kullanan usatlar varsa yazarsa çok sevinirim

Tarih: 20 Mayıs 2011, 10:29 - İp: 78.***.**2.156
oguzhanaga
oguzhanaga (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar peki bu KARTA çekim yapan kameralarda kayıt sonunda bir sorun çıkıyormu kullanan arkadaşlar varsa fikir versin benim korkum hata verirmi düşünseize düğün bityor sd kartı çıkarıyorsun bi bakıyorsun düğün yok gibi ?

ayrıca bu mc2000 e eş değer hatta ondan daha iyi oldğunu söyledikleri panasonic mdh 1 var onun fiaytı 2300 TL

Tarih: 30 Mayıs 2011, 08:57 - İp: 95.***.**0.226
kameramann-de
kameramann-de (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Merhaba arkadaslar Sony sony hxr-mc2000 ´i gecen ay aldim ve ilk cekimimi bir arkadasin nisaninda gerceklestirdim muktesem hd kalitesiyle göz kamastiriyor daha zamanim olupda detayli inceliyemedim ama kalite süper video formati full hd de tabiki MTS olarak cekiyor buda VLC ile oynatirken biraz sorun yasiyoruz ama pinaccle ve power directör gibi programlara direk atma sansimiz var oradan da istedigimiz formati verebiliyoruz.

Yanlizca kamerada objektiv´i bozuldugu zaman degistirme imkani yok al cöpe at :_(
Belki tamir imkani vardir ama arastirmak gerek.

Diger özellikler yukarida arkadaslar sunmus yazmaya gerek duymadim.

Zaten 2 yil garanti vardi + Kendim 3 yil daha ayriyeten garanti yaptim calinti veya bozulmasi durumunda.

Kameranin fiyati bana 1650 euroya geldi + garanti.

Kisaca sizlerede tavsiye ederim.

Tarih: 16 Haziran 2011, 22:54 - İp: 79.***.**8.206
tulpar26
tulpar26 (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu makine ile gece çekimi yapan oldu mu acaba ? Özellikle akşam sokakta yapılan düğünlerde performansı nasıl ? 1-2 hafta içinde almayı planlıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada bu ilk mesajım hem bana hem foruma uğurlu gelir umarım

Tarih: 19 Temmuz 2011, 12:31 - İp: 212.***.**7.234
kose32
kose32 (üye)
Isparta / Amatör

cok guzel bir kamera biz yeni aldik sayilir hala deniyoruz :D

Tarih: 8 Ekim 2011, 05:49 - İp: 93.***.**0.220
subaschi
subaschi (üye)
Ankara / Meraklı

bu kamerayla düğün çektiğinizi düşünün.. düğün sahibine ham görüntü saklanması açısından ne vereceksiniz... dvdler malum kısa zamanda bozuluyor.. kasetli çözüm bence en güzel olanı... dvd bozulması durumunda kasetten tekrar tekrar aktarabilirsin. diye düşünüyorum...

Tarih: 28 Şubat 2013, 16:58 - İp: 212.***.**9.79
lightingturkey
lightingturkey (üye)
Kilis / Amatör

bu karta kayıt olayı yakın zamanda patlayacak göreceksiniz.

patlamasa bile derin bir memnuniyetsizlik olacak ve bu kamera sektörünü içeriden kemiren virüs gibi zamanla kemirecek ve ciddi zarar verecek. güven ve memnuniyet ve kalıcılık zarar görecek.

bilmeyenler için yazalım; kasete kayıt yapan kameralar ve bu kameraların çektiği ham görüntüler analog BANT a yazaılır. bu bant kaset içindedir ayrıca dışarıda bir kaset koruyucu daha bunur. güneşten ve nemden, tozdan korunursa yaklaşık 30 sene kadar dayanır.

test etme imkanım olmadı fakat bir bilgisayarın birkaç yıl içinde ayvayı yediği düşünülürse, hafıza artlarının bozulma ve kaybolma riskide vardır. yetmedi dvdlerinde uygun koşullarda saklanmadığı ve düzenli yedek alınmadığı için aradan geçen 5-10 sene içerisinde geriye dönük olarak görüntülerinizden hatıra olarak hiçbişey kalmayacağını söylemek zor olmasa gerek.

ayrıca kasetler işlenmemiş ham görüntüleri barındırır. o günün koşulları ve sesleri hiç üzerinde oynama yapılmamış halde kaydedilir ve saklanır uzun süre bozulmaz. yani hem müştyeri memnun hemde paranın karşılığı tam olmuş olur. yapılmak istenen hatıra yapılır diğer türlü kart olaylarında TIRT..

Tarih: 28 Şubat 2013, 17:44 - İp: 176.***.**9.49
ruhname
ruhname (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

hala kaset cekimivar diyenler cok ilginc, kaset hem zamandan kayiphem paradan, haa bu arada 10 yildir cekim yapiyorumdaha hicbir musteri bizdenkaset istemedi. Kart patlayacak diyenler gundemi biraz takip etsin artik firmalar kaset uretmeyi birakti.

Tarih: 1 Mart 2013, 16:23 - İp: 87.***.**9.48