xcem
xcem (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sony Hdv 1000p Aldım

Arkadaşlar bu hafta sony hdv 1000 p aldım Allah hayırlı kullanmalar nasip eylesin daha hiç düğün çekmedim bu hafta çekecem çekmine baktım gayet güzel 9000 lerden kat kat ii fotoğrafıda güzel çekiyor...fotoğraflarınızı bir ara yüklerim ayrıca dokunmatik ekranı ve panaromikçekimide çok güzel...

Tarih: 9 Mayıs 2008, 23:36 - İp: 78.***.**3.136
-olympos-
-olympos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

xcem iyi akşamlar. Güle güle kullan.Bol paralar kazan hayırlısıyla.Bende almayı düşünüyorum. Fiatını ve nerden aldığını iletirmisin. Birde çekim kalitesini arka plan koyu yerlerde detay nasıl gren veriyormu.Yeterli ışık almassa gren veriyor diye okumuştum.Düğün çekimlerinde açısı yeterlimi. deneyimlerini paylaşırmısın. teşekkürler. iyi çalışmalar.

Tarih: 10 Mayıs 2008, 01:00 - İp: 78.***.**7.139
xcem
xcem (üye)

daha denem çekimleri yapıyorum düğün bu hadta sonu var deneyim haber veririrm ama renk ayarlaması auto iken kendin pozlamayı ayarlayabilyosun gren vermiyor...

Tarih: 11 Mayıs 2008, 00:10 - İp: 88.***.**0.133
xcem
xcem (üye)

işte fotoları bunlar
mümkünse fotolar hakkında yorum yapmayalım

Tarih: 11 Mayıs 2008, 00:15 - İp: 88.***.**0.133
xcem
xcem (üye)

makinayı sirkeciden aldım doğubanktan detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar için [email protected] adresinden bana ulaşabilrler

Tarih: 11 Mayıs 2008, 00:17 - İp: 88.***.**0.133
yelken1982
yelken1982 (üye)
Aydın / Amatör

hayırlı olsun güle güle kullan .ben makinayı deneme fırsatım oldu çok azda olsa tek beğenmediğim özelliği çok dar açı olması o da içi ve yakın mesafelerde sorun olabilir die düşünüyorum

Tarih: 18 Mayıs 2008, 00:15 - İp: 88.***.**1.129
xcem
xcem (üye)

evet bende o yönünü beğenmedim..ama geniş açı yapamk için bir adaptör takarsak güzel olur diye düşünüyorum pozlama şimdiye kadr kullandığım kamralradan en iysi olarak düşünüyoum ayrıca bi cinslği daha wide scrren den normal çekim yaptığımızda yani kare ekranlar için (crt vb..)ekrandaki siyahlıkta hoş değil?Ama gende laf atmamak lazım sony gibi sağlam bir marka ben kayıtarınıda denedim gerçekten çekim kalitesi mükemmel denecek bir safhada vaktim olursa youtubeyi kına görüntüsünde bir kaç dakika yükleyeceğim...

Tarih: 19 Mayıs 2008, 23:53 - İp: 88.***.**9.163
agt33
agt33 (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan bolparalar kazandırsın
bende aynı cihazdan aldım bizim festivalimiz var burda çekimlerini ben yaptım kamera hakkattan çok güzel büyük birde batarya ve doldurucu aldım daha rahat ediyor insan bi batarya 3 ila 4 düğün çektiriyo
kötü yanı dersek vizör biraz zorluyo lcd daharahat ettim ben ve dar açı olması kalabalık ve yakından yapılan çekimlerde biraz zorluk çıkartıyo
gedede iyi makina ben yeni bitane daha alacam kartlı olması fotoğraf çekimide epey kaliteli zorda kaldım mı kullanıyom
düğün sonlarında bazen foto istiyolar makinam başka düğünde olunca onunla çekiyom 6,1 gerçekten iş görüyor

Tarih: 30 Mayıs 2008, 11:38 - İp: 88.***.**3.179
adagume
adagume (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

.....Hayırlı uğurlu olsun arkadaş da.. aynı üründen bizde de var... Focus sorunu var bu makinaların.... biraz kullan anlarsın.... Bilmiyorum aşırı duyarlılığından mıdır yoksa bir eksik mi ama gece düğün çekimlerinde focus sorunu yaşatıyo ve netliği bir kaybederse 30 40 saniyede anca toparlayabiliyo... HD görüntü kalitesi için tercih edilebilir fakat Focus sorunu biraz düşündürücü.....!!!!!!!!

Tarih: 16 Haziran 2008, 02:46 - İp: 62.***.**5.212
mutlu st81
mutlu st81 (üye)
Trabzon / Stüdyo Fotoğrafçısı

DEGERLİ ARKADASİM BENDE YENİ ALDIM BUGÜN 2 Cİ CEKİME GİDİYORUM AMA EFEK KONUSU HALA CÖZEMEDİM...AMA SÜPER 2İSTANBULDA 2,200 ALIS FİYATI AMA BEN 3,200 ALDIM CANTASIZ EFEK KONUSUNDA OLAN LÜTFEN YAZSIN [email protected]

Tarih: 16 Ağustos 2008, 11:27 - İp: 85.***.**2.41
demircet
demircet (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan eminim denemişsindir nasıl buldun bende almayı düsünüyorum nasıl tavsiye edermisin

Tarih: 17 Ağustos 2008, 20:14 - İp: 78.***.**1.21