arifkaradolu
arifkaradolu (üye)
Kocaeli / Amatör

Sony Hd 1000 Problemli Çekim

sony hd 1000 kameramla son yaptığım çekimde seste çok parazit var diğer çekimlerde böyle bir problemle karşılaşmamıştım fakat son çekimde sesler çok parazitli nasıl düzeltebilirim bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. birde makinada netleme poblemi oluşuyor, görüntü
makina sabit olsa dahi bulanıyor.görüntü çok net fakat 1, 2 saniye görüntüde bulanma bu kalitede makinaya yakışmıyor. bu konu ile bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim
iyi akşamlar.

Tarih: 3 Ekim 2011, 00:28 - İp: 95.***.**3.219
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

makinenin menülerine girin ses seviyesini kısın.
bulanıklık ise, makinenin sol altında manuel netleme ve otomatik netleme tuşu var o otomatik netlemede olacak yani manuel netleme kapalı olmalı.

Tarih: 3 Ekim 2011, 01:55 - İp: 88.***.**2.100
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende de olmuştu. pilden şüphelendim. kamera ışığı ile gelen pili taktığım zaman öyle oluyordu sanırım. parazitlenme ve bulanıklık 1-2 saniye dediğin gibi.

Tarih: 3 Ekim 2011, 22:01 - İp: 94.***.**8.211
fotofevzi
fotofevzi (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

iyi akşamlar arkadaşım daha açık yaza bilirmisin ses kısma konusunda

Tarih: 21 Ekim 2011, 19:59 - İp: 88.***.**6.0
arifkaradolu
arifkaradolu (üye)
Kocaeli / Amatör

kamera mikrofon sesi manuel olarak ayarlanmış kamerayla oynarken ve o yüzden sesler parazitli kayıt edilmiş bunu öğrendik.ama netleme problemini daha aşmış değiliz.ışıklandırmadan şüpelendik ama ışıklandırmamız kuvvetli 12 volt luk spot ampul ama bilemiyorum araştırmaya devam

Tarih: 21 Ekim 2011, 21:58 - İp: 88.***.**2.192
eskibaba39
eskibaba39 (üye)
Tekirdağ / Amatör

BEN 2 SENEDİRR KULLANIYORUM,HERŞEYİ AUTO DA BIRAK ZATEN SESİ ÇÖZMÜŞSÜN DOSTUM,NETLEME İÇİN BİRAZ BEKLE ÖYLE DEVAM ET TABİ O ANDA DEVAM ETMEN MÜMKÜN OLURSA,SPOT ALDIM GAYET MEMNUNUM HATTA M 2000 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SADECE BİR KERE CLEAR CASETTE ARIZASI VERDİ EKRANDA ONDA DA KÖYDE KINA ÇEKİMİ YAPARKEN KASETİ ÇIKARIP TEKRAR TAKIP DEVAM ETTİM SORUN OLMADI,KOLAY GELSİN HAYRILI İŞLER DİLİYORUM

Tarih: 25 Aralık 2011, 04:28 - İp: 78.***.**4.88
ademunal06
ademunal06 (üye)
Ankara / Firma

Bence bu tür sorunlar yaşamamak için kamera alırken sağlam güvenilir yerleri tercih etmek gerekir. Ben Ankarada bir yerden alışveriş yapıyorum çok memnunum. En ekonomik fiyata garantili kamera satıyor adamlar. Bir de orayı deneyin bence. telefonunu da yazıyorum sizin için 0532 591 06 10

Tarih: 25 Ağustos 2012, 21:38 - İp: 78.***.**0.205
  • 1