zeynepfoto
zeynepfoto (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sayın Mdh1 Kullanıcısı Arkadaşlar

Kamera ile 2.çekimi yaptık fakat videolarda çok sayıda anlık bozulmalar ve karelenmeler oluyor,sizde de oldu mu sebebi ve çözümü nedir?Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.not:tüm modlarda da yapıyor.

Tarih: 16 Eylül 2012, 05:37 - İp: 88.***.**8.81
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

üstadım DVD yapıp bi izle derim sanırım senin pc biras düşük model.
bendede yapıyodu ama dvd ye çekip izlediğimde bişii yok . eğer dvd de de varsa class 10 kart kullandığından emin ol .

Kartdaki dosyaları bilgisayara kopyalarken bi bak bakalım saniyede kaç mb veri hızı var ? 20 18 mb falan olması gerek
birde bilgisayardan karta kopya yap o zaman kaç mb saniyede 16 18 saniyede veri işlemesi lasım . eğer düşükse kartı değiştir.

ama ilk önce dvd yap tv de bi izle hocam sanırım işllh korkacak bişey yok ... eğer herşeyi yaptığında düzelmediyse kamerada bişey var demektir. ki değildir bence.

Tarih: 16 Eylül 2012, 09:25 - İp: 95.***.**5.30
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

dosyalara aktarırken mi oluyor toshiba class 10 kart kullanmanı öneririm birde bilgisayar donanımı yetersiz se olabilir donanımı yüksek bir bilgisayarda dene corelvideo x4 at mts dosyalarını ayrıca convert de edebilirsin xlisoft video convert programıyla convert edersin bir bak

Tarih: 16 Eylül 2012, 10:49 - İp: 88.***.**0.8
zeynepfoto
zeynepfoto (üye)

Üstadlar i5 2.68 ghz.4gb ram 1 TB HDD asus laptopta yapıyorum işlemlerimi,kartlar da toshıba class 10,zaten masaüstü pc kartları takınca kasıyor,kitleniyor,ama dediklerinizi bir deniyecem,

Tarih: 16 Eylül 2012, 12:05 - İp: 88.***.**9.214
zeynepfoto
zeynepfoto (üye)

Üstadlar dediklerinizi yaptım,malesef değişen birşey olmadı,çekim esnasındaki bir arıza veya bir ayar eksikliği herhalde,2.mod dışında tüm modlardaki çekimlerde oluyor.Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış olan veya halen sorunsuz şekilde kullanan arkadaşlarla tlf.dan görüşmek istiyorum. 0 532 410 0688 ararsanız memnun olurum.

Tarih: 16 Eylül 2012, 14:53 - İp: 95.***.**2.38
zeynepfoto
zeynepfoto (üye)

Mdh1 le sorun yaşamayan arkadaşlar kullandığınız kartlar 20mbs mi 30mbs mi,ben 20 mbs kullanıyorum,anlık karelenmeler ondan olablir mi?

Tarih: 17 Eylül 2012, 21:59 - İp: 213.***.**4.130
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)

Görüşelim Isparta yalvaç yeşilçam gün içinde arayayım sizi

Tarih: 18 Eylül 2012, 04:26 - İp: 95.***.**5.30
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)

konu kapansın diye yazıyorum sanırım zeynepfoto arkadaşımızın kullanmış olduğu kamera da bir problem var .

Sd kart kaliteli ve sorunsuz
Bilgisayarı ve programları bu işi yapacak şekilde kaliteli ve yeterli
sanırım kameranın işlemcisinde fabrikasyon bir problem var .

Yapılan Görüşmelerde Ortaya Çıkan Sonuç Budur Arkadaşlar. Ama Şu da bir Gerçek Gereken Ayarlar Kullanıldığı sürece MMDH1 md 10000 ve vs kameralara taş çıkartıyor. Herkese Hayırlı İşler.

Yeşilçam Fotoğrafçılık YALVAÇ ISPARTA

Tarih: 20 Eylül 2012, 10:36 - İp: 95.***.**8.149
  • 1