ruhname
ruhname (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Pinnacle16 Kullananlar Yardim

selam arkadaslar pinnacle 16 ya yeni gectim herseyi yavas yavas buldum ama filmi bitrdikten sonra dvd yapmak istiyorum yapamiyorum dosya boyutu buyuk oldugu icin yapmiyo 15 dede soruyordu ama yapiyordu kaldigi yerden devam ediyordum ama bunda hic yapmiyor acaba nasil yapiliyor var bir puf noktasi ama bulamadim.

Tarih: 5 Aralık 2012, 00:03 - İp: 87.***.**9.48
kameramann-de
kameramann-de (üye)

Merhaba iyi aksamlar Ruhname 15 versiyonu yeni cikdi hemen aldin yani bende 15 kullaniyorum yeniliklere bakmadim neler var ? Kisaca aciklarsan sevinirim.
Bu arada daha önce bu konuyu ele almisdik sen cekimlerini 1 saatligini yada 70 dakikaligina ayarliyorsun sonra kesimini montajini yaptikdan sonra Film erstellen yani kayit bölümüne geciyorsun dvd´ye yakmadan önce bir test yap ekrana aktar bosuna dvd harcamazsin :-)Yok ben DVDye direk aktaracagim dersen automatike ver yada en yüksek kaliteyi verdinmi orada sana ne kadar kalite yer kaldigini yazacak sonrasi disc kayit yapiyorsun okaydir.
Not: Birde neden bir saat (70 Dk) dersen kaliteyi yakalamak istiyorsan ne kadar az saat okadar iyi kalite.
120 dakikada yapabilirsin o sana kalmis kalitede düsme yasarsin kolay gelsin.

Tarih: 6 Aralık 2012, 00:33 - İp: 62.***.**2.51
ruhname
ruhname (üye)

selam sen simdi 15 mi kullaniyon 16 mi orayi anlamadim 15 yazmissin. 15 de dvd kayit yaparken en iyi kalitede kayit yapiyorum buda 70 dakika oluyor, benim problemim yaptigim film 15 17 gb arasinda oluyor 4 dvd ortalama gidiyor dvdye yazdirmaya baslarken bir seferde butun filmi 4 dvdye yazdiramiyom, yazmaya basla diyom 1 dvd nin sigacgi kadr yere geliyor orda dvdyi yaziyo kaldigim yerden devam etmek icin yazilan dvdye nerde bittigini bakiyom pinnacledede oraya kadar yazilan bolumu siliyom kaldigim yerden devam ediyom kendimce oyle bir cozum buldum 16 ya gelince 15 den cok farkli tam incelemedim ama dvdye yazmayi birturlu beceremedim bi uyari veriyo ne yaptiysam olmadi.

Tarih: 6 Aralık 2012, 14:56 - İp: 87.***.**9.48
kameramann-de
kameramann-de (üye)

Selam kardes ben 15´i kullaniyorum 16 dada ayni sekilde dene 60 -70 dakikalik böl öyle brenen(YAK)DVD ye aktar 16 yi ismarliyordum suan arasindaki farki arastirmadim bir inceleme yapmak lazim sen o sekil dene yada youtubede bakdinmi hic ?

Bu arada 29-31 arasi data video fuari var haberin olsun miscpultlarda neyle calisiyorsun yada pc demi yapiyorsun calismayi ?

Tarih: 9 Aralık 2012, 17:58 - İp: 84.***.**4.14
ruhname
ruhname (üye)

sorunu buldum yazdirmaya baslamadan once bos dvd yi pc ye yerlestirmek gerekiyomus ) digerinde kapak aciliyo dvd koy diyodu bunda acilmiyo tuhaf hata veriyodu

Tarih: 14 Aralık 2012, 21:22 - İp: 87.***.**9.48
kameramann-de
kameramann-de (üye)

Selam Ruhname Gecen hafta bende satin aldim 16 versiyonunu full paket indirme hep takiliyordu simdi öyle bir sorunda yok 16 versiyonu biraz karisik 15 ´e göre ama dvd den yenilikleri ögreniyoruz ders olarak.Zaten netdede bazi aciklamalar gösterimde.
Bu arada seni msnden ekledim ama msn kullanmiyorsun sanirim.

Fuarlara gidiyormusun sen kardes miscpult kullaniyormusun yoksa pcdemi
montajliyorsun ?

Data video event amsterdamda DATA VIDEO FUar NL

Tarih: 17 Aralık 2012, 19:45 - İp: 62.***.**6.62
ruhname
ruhname (üye)

selam msn hangi maili ekledin bilmiyomda msn kullanmiyom https://www.facebook.com/Ruhea facebooktan ekleyebilirsin pc de montajiyorum furlara gitmiyorum

Tarih: 17 Aralık 2012, 23:14 - İp: 87.***.**9.48
kameramann-de
kameramann-de (üye)

Profilinden almisdim face´dende ekledim seni.Neyse konuyu fazla dagitmiyeim.Tekrar kolay gelsin.

Tarih: 25 Aralık 2012, 20:45 - İp: 62.***.**2.246
  • 1