yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

Panasonic Mdh1 Full Hd Alıyorum

Arkadaşlar Çok şükür Para biriktirdim ve nasip olursa Panasonic Mdh1 Full Hd Alıyorum. Bu forumdan okuduğum yorumlardan ve kullanıcıların yapmış olduğu yorumlardan çok etkilendim zaten bütçem de buna yetiyor . Aslında elimde m3500 ve m9000 kameram vardı .. m 9000 kameradan çok memnundum. İki kameramla geçen sene 250 300 saat çekim yaptım ve booom m 9000ni temizlerken kafasını kırmısım ayrıca iki kameramda kasetleri çeviremiyorlardı artık.

Sizce bu iki kameradan bi kamera yaptırsam mı daha ii olur yoksa yanına bi tane md 10000 falan alsammı ii olur siz ne dersiniz işin açığı md 10000 lerden çok korkuyorum. bir çok fotoğrafçı arkadaş " Her düğünde çekim yaparken kontrol ediyorum çekmezse diye korkuyorum" dediler Sizce ikinci el bi md 10000 mi yoksa VHS M9000 ni toplatsammı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Tarih: 7 Nisan 2012, 01:22 - İp: 95.***.**1.253
ademunal06
ademunal06 (üye)
Ankara / Firma

Ankara'da Panasonic HDC-MDH1 Full HD kamera arıyorsanız bence bu siteye mutlaka bakınız. kameramankara.com

Tarih: 5 Nisan 2014, 23:04 - İp: 78.***.**0.42
fotokuti
fotokuti (üye)
İzmir / Firma

bende bu kameradan aldım fakat karttaki görüntüleri aldıktan sonra silemiyorum. kartı nasıl temizliyeceğiz. şimdiden teşekkürler

Tarih: 12 Nisan 2014, 13:49 - İp: 5.***.**3.249
sbnsn
sbnsn (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

bak kardeşim md10000 denilen belayı yaklaştırma. ben kendim kurtulduğum için şükür ediyorum. bir gün anlarsın. hiç güven olmaz. firmanın kalitesini düşün. mdh-2 aldım iki adet kullanıyorum. aynı anda iki karta çekiyo. hiç aklın kamerada kalmıyo. full hd ve geniş açı lensiyle sony moni hepsinden üstün olduğuna inanıyorum. ayrıcada gece ışık bile kullanmazsın mdh-2'de. sakın da milletin gazına pek gelme ben alana kadar çelişkideydim. şimdi almak isteyene de alma gibi düşüncesi olmayan meslektaşımada tavsiye ediyorum. ve diyorum ki firman ile kalite kelimesinin müşterinin gözünde eşdeğer olması için kendine yazık edip 9000-1000 kullanma. sony kullanıp kart arızasında hiçbir görüntü verememe sıkıntısınıda yaşama gel al mdh-2yi aynı anda iki karta çeksin. yüzün gülsün benim gibi saçın erkenden dökülmesin. ALLAH PİYASAYA SUNANDAN da sirkeci gencer iş hanında ki hakan abiden de razı olsun. bu arada da çekim yaparken o kadar karizma bi duruşu var ki millet çok merak ediyo ve soruyo.

Tarih: 13 Eylül 2014, 19:26 - İp: 95.***.**6.194