gencer20
gencer20 (üye)
Denizli / Reklam Fotoğrafçısı

Panasonic Md 9000 Veya Usb Driver

merhaba arkadaşlar leptobumda 1394 girişi yok usb 1394 cevirici koblo aldım bu seferde panasonic md 9000 usb driver nı istiyor 1394 girişli pcde direk görüyor elinde panasonic usb driver olan varmı yardımlarınızı bekliyorum

Tarih: 18 Mart 2009, 10:18 - İp: 88.***.**9.98
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

http://www.panasonic.com.tr/musteri.asp

camera usb driveri burdan indirebilirsini

http://panasonicyetkiliservisi.com/

#burkay' tarafından 20.03.2009 18:38:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2009, 18:36 - İp: 88.***.**6.239
eskibaba39
eskibaba39 (üye)
Tekirdağ / Amatör

GENCER20 arkadaşım,bu konu ile ilgili çok kafa patlattım ama sonuç hüsran olmasada, olmadı yani benim istediğim gibi,ben sony hdv 1000 kullanıyorum 3 senedir bunun 2 senesi kasetleri dışarı yaptırıyordum tabiki maliyet tutuyor dedimki evde bilgisayar var yani laptop onda yapayım müşterime verdiğim ürün kaliteli olsun,bu arada benim bilgisayarda da 1394 girişi yok hatta geçen gün buraya bende yazım 1394 ile ilgili bir yazı,koskocaman isim vermicem laptop markasında 1394 girişi yok(hata bende bakmadım varmı yokmu diye) ki 1,400 lira civarı para verdim bu makineye ama yok aynen senin dediğin gibi kablo,usb,usb dönüştürücü,driver,expres kart,çoklu döüştürücü,vs.vs. araştırdım ama sonuç itibari ile olmuyor,müşteri için belki oluyor ama ben beğenmedikten sonra müşterimin beğenmesi önemli değil benim için,onun için karar aldım çok sağlam bir masa üstü bilgisayar alıp aynı şekilde devam etmek,yani laptoplarda bizim için sadece kendi çekimlerimiz için oda uygun olan lisanslı driveri içinde olan bağlantı kablo ve gereksinimini içinde bulunduran ürünler olur,ama para kazanıcam dersen hiç kafanı bulandırma bi hesabı kitabı yap masa üstü bir bilgisayar ve güzel bir capture program ürünü al derim çünkü ben öyle yapıcam,ve bu konuda bu sitede yazan bizim gibi remi5861 adlı bir usta var ona danışabilirsin,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana,mail adresim [email protected] , BÜTÜN USTALARA SAYGILAR, HAYIRLI İŞLER....

Tarih: 19 Temmuz 2012, 02:28 - İp: 31.***.**7.76
  • 1