acyn
acyn (üye)
Ankara / Amatör

Panasonic M10 Görüntü Kalitesi

Selam arkadaşlar elimizde panasonic m10 kamera var. biz arkadaşlarla bir kısa film çekmeyi düşünüyoruz. Bu kameranın görüntü kalitesi hakkında bakabileceğim video veya beni bilgilendirecek bir arkadaş varmı acaba.. kamera şimdi arızalı ancak görüntü kalitesi bizi idare edecek şekildeyse yaptırmayı düşünüyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim. Elinizde bu kamerayla çektiğiniz görüntüler varsa paylaşırsanız çok daha aydınlatıcı olur benim için.. Saygılar

Tarih: 20 Şubat 2010, 22:32 - İp: 95.***.**4.120
acyn
acyn (üye)
Ankara / Amatör

Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar... daha önce kullanmış arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi rica etsem

Tarih: 21 Şubat 2010, 19:51 - İp: 95.***.**9.12
ego37
ego37 (üye)
Kastamonu / Özel Gün Fotoğrafçısı

bu kamera ile kısa film çekilmez görüntü kalitesi düşük olur film için, en azından panasonic md9000 veya md10000 mini dv kamera ile film cekebilirsiniz. saygılar

Tarih: 22 Şubat 2010, 11:25 - İp: 88.***.**3.40
studyo_d
studyo_d (üye)
Düzce / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu kameraların lüks seviyesi fena değildir, renk doygunluğu yeni kam. lara göre daha kötü. Ayrıca bu kamera 250 satır dır. Yani mevcut TV yayını (pal) 450 satır olar5k düşünüldüğünde TV ye bağladığın zaman aradaki farkı net olarak görebilirsin. Elde edebilirsen S-VHS kamera senin işini daha iyi görür(m9000-ms4-ms50 bu kameralar 500 satırdır, tabi SVHS kaset kullanırsan).

MD9000-MD10000 lerle istediğin arayrları manuel olarak yapamayabilirsin. Ayrıca lüks seviyeleri diğerlerinden daha düşüktür.

Tarih: 23 Şubat 2010, 12:27 - İp: 88.***.**5.127
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

Panasonic M10 Görüntü kalitesi kisa film icin icin yetersiz olsada ic mekanlarda isik kalitesini yüksektip cekerseniz dis cekimlerde günesi arkaniza alir yakin cekimleri zom deyilde kamerayi önde tutarsaniz ve kamera ayaklari kullanirsaniz neden olmasin ama isin önemli olan yani montaj yani montaj esnasinda kaliteli efek programlari kullanirsaniz ve bilgisayara yüksek kalitede aktarirsaniz olur . bence cok iyi kamerayla kötü film cekmsektense kalitesi düsük kamerayla iyi film cekmek basariridir siz 2010 yilinda panasonic m10 ile yola cikmaya karar verdiyseniz basaracaksiniz demektir sizin icin panasonic m10 ile cekim yapmak kacinilmaz ise durmak yok cekime devam
unutmadan size bir link veriyorum oradan panasonic m10 cekimlerini izleye bilirsiniz limk adresi you tube insallah sorun olmaz
http://www.youtube.com/watch?v=pD6mivH484I

Tarih: 8 Nisan 2010, 00:00 - İp: 195.***.**3.73
fotomustafa02
fotomustafa02 (üye)
Adıyaman / Özel Gün Fotoğrafçısı

slm kardes ben sana sony ürunlerını önerrım. panasonıcler bıraz goruntu de bozuyooo .senın kamera kastı vhs deılmı

Tarih: 8 Nisan 2010, 21:10 - İp: 78.***.**2.122
  • 1