pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

60x zoomla ay çekimi

Tarih: 19 Mayıs 2011, 22:39 - İp: 78.***.**3.172
b.g
b.g (üye)
İstanbul / Amatör

sony renk konusunda pek fikrim yok ama heralde panasonic ve dengi sayılabılecek sonyler ıle arasında ucurum yoktur. panasonice e posta yolladim renklerden ve keskin göruntu elde edememeden dolayı. cevap beklıyorum geldıgınde paylasıcam hemen

Tarih: 19 Mayıs 2011, 23:27 - İp: 94.***.**2.184
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

video eklede bakalım bizde.

Tarih: 20 Mayıs 2011, 14:36 - İp: 88.***.**6.177
b.g
b.g (üye)
İstanbul / Amatör

http://www.youtube.com/watch?v=-Jd4mRRq5WA

bunu evde çektim renklerin nasıl gozuktugunu anlamak amacı ıle renklı bişeyler kayıt ettim. ısık arka plandan gelmekte

http://www.youtube.com/watch?v=Qyc5HdJAa1k

bunuda evin penceresinden çektim. çok tatmin etmeyen bir görüntü bence. kalite çok anlaşılır değil. ayrica baska gorunut cekmek ıcın kamerayı cevırdıgımde gorunutde tıtreme ve kayma da oluyor gorduyseniz

#b.g' tarafından 20.05.2011 17:07:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mayıs 2011, 16:31 - İp: 94.***.**2.184
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

iyi bunlar bence. lakin kamerayı aşırı salllamaktasın sevgili bg. renkler iyi geldi bana.

Tarih: 20 Mayıs 2011, 21:50 - İp: 78.***.**3.172
b.g
b.g (üye)
İstanbul / Amatör

yorumlar için teşekkür ederim. panasonicten bana cevap gelmedi mail yazmıştım bilgisayarima format aticam sonra daha iyi verim alirim heralde renk hiz deinterlace olarak. onun dışında yavaş yavaş çözüyorum bende kamerayi. gece çekımlerınde dusuk ısıkta karıncalanma var.

Tarih: 21 Mayıs 2011, 02:15 - İp: 94.***.**2.184
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

normal karıncalanma. zira minnacık sensör var bunlarda. gene tm60 ın sensörü büyük. daha küçük olanlarda var. ben aslında tm 80 alacak idim. 35 optuk zumlu. lakin yoktu türkiyede. bugün gene çekimler yaptım. eklerim akşama.

Tarih: 21 Mayıs 2011, 17:06 - İp: 78.***.**3.172
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

telemokro ile çekim. bayağı büyütmekte. raynox dcr 250 ilede makro denemesi yakında gelecek.
tıkla

Tarih: 21 Mayıs 2011, 22:19 - İp: 78.***.**3.172
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kameranın titeşim engelleme sisteminin ne kadar başarılı çalıştığını göstermek için aşırı engelli bir arazide bisiklet üstende tek elle çekim.
titreşim englleme sistemi test tıkla

Tarih: 21 Mayıs 2011, 22:48 - İp: 78.***.**3.172
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

okadar çok sallanmaz sallanmamalı da. o test olmuyor cılkını çıkartmak oluyor

bu makinlerde verdiğiniz para kadar özellik alırsınız. pro makinelerde bazı özelliklerin olması aranır. örneğin benim sony hvr hd 1000 benim işime %100 uygun. ve tam ihtiyacıma göre yapılmış.

bu videoya bakın zaten orada makinenein kimlere hitap ettiği belirtiliyor. yani düğüncü kesim.

bakınız
http://www.youtube.com/watch?v=5HmX6GlKCFo

bazen makro modlarını deniyorum. ama iş haricinde hiç kullanmadım desem yeridir. kullanamamda. ama özellik çok. fakat benim için önemli değil.

sizin içinde öyle aslında. size hesaplı, taşınabilir kötü olmayan hd bi kamera lazımdı aldınız. bunu zorlayarak sağa sola çok sallayarak hiçbirşeyi test edemezsiniz.

ben videoların hepsini izledim. bence 10 numara. he sony daha iyi olabilir bilmiyorum. sonye güven var. rekleri coşturması lensi ve sarsıntı önleyicisi dayanıklılığı çok iyi. parça bulmakta kolay (servis ağı)

ben çoğu zaman motorda (çoğu zaman cepte) koltuğun altında compactla gezerim. gördüğümü çekerim. 10 numara kalite beklemem. ben onu ucuz diye almıştım. kötü değil ama parasına göre manyak çekim kalitesi veriyor bence. akrabalarada veriyorum. kırılırsa kırılsın. topu topu 184tl 12 ay taksitle

yani hangi özellik için aldıysanız onu test etmeli. ucuz diye alıp, sonra sallamak test etmek saçma bence

Tarih: 25 Mayıs 2011, 22:11 - İp: 78.***.**4.226