akif50
akif50 (üye)
Nevşehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Panasonıc Hdc-mdh1gc Kullanan Varmı ?

Merhabalar herkese bu kameradan almak istiyorum kullanan varmı acaba nasıl kamera kullanışlımı ben bu kamerayı sony hd1000 e göre hafif ve hard disk kayıt olduğu için düşünüyorum acaba panasonic kameranın görüntü kalitesi nasıl tavsiye eden varmı ??

Tarih: 15 Mayıs 2011, 14:36 - İp: 78.***.**7.247
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sony den sonra renkler tatmin etmemekte.

Tarih: 15 Mayıs 2011, 22:55 - İp: 78.***.**3.205
reybey
reybey (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

ustalar bende Panasonıc Hdc-mdh1gc almayı düşünüyorum ama pc aktarma konusu sıkıntılı diye söylüyorlar rendir çok uzun sürüyormuş siz ne dersiniz bilgisi olanvarsa yardımcı olursa sevinirim kullanan ustalardan yardım

Tarih: 18 Mayıs 2011, 19:09 - İp: 78.***.**3.17
oguzhanaga
oguzhanaga (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

walla bende bu kamerayı almayı düşünorum ama kullanan arkadaş hiç yok sanırım forumda ben netten baya araştırdım görüntü kalitesi gerçekten çok kaliteli HD ama sonuçta digital kayıt esnasında bi sorun çıkarırsa düşünsene düğün çekiyorsun hafıza kartını bir çıkarıyorsun düğün yok bunun gibi sorunlar olurmu acaba ?

Tarih: 30 Mayıs 2011, 08:53 - İp: 95.***.**0.226
isozen
isozen (üye)
Eskişehir / Profesyonel Fotoğrafçı

Arkadaşım mrb, forumda gezerken gözüme çarptı. Bahsettiğiniz kamerayı ben kullanıyorum. Kafanızda hiç problem oluşmasın çok iyi bir kamera kesinlikle tavsiye ederim. Md 10000 gibi kafa problemi çıkarması söz konusu olamaz çünkü üzerinde kafa veya kaset mekanizması yok, Daha önce MD 10000 kullandığım için kıyaslama şansım var. Çektiği görüntüleri mts formatında sd, sdhc veya 64 gb a kadar sdxc kartlara kaydediyor. Duble formatta kayıt yapabiliyosun istersen full hd istersen konvensiyonel 720x576. Kutusunda ilgili yazılım geliyo zaten. istersen direk dvd veya bluray olarak yazdırabiliyorsun. Zaten internette aratırsan yurt dışındaki sitelerde kullanıcı geri dönüşleri de genelde 10 üzerinde 9 , 9,5 gibi yüksek puanlar almış. youtube da da test görüntüleri mevcut. Her yönüyle mükemmel bir kamera diyebilirim. Tavsiyem bir yedek pil, 16:9 çekime uygun led ışık ve kaliteli enaz 2 adet 16 gb hafıza kartı bulundurman. Her ne kadar kasası md 10000'e benzesede hiç alakası yok. üzerinde gelen pil ile 5,5 saatten başlıyo kayda. çeşitli sıkıştırma seçenekleri var. Ayrıca manuel kullanımda akıllı ve geliştirilmiş ayarlar mevcut. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok yeni bir model olduğu için kimse fazla detay bilmiyo bende riske girip aldım ama çok memnunum. Kutusunun üzerinde md 10000'in varisi diye yazıyo ayrıca fiyat/performans olarak çok iyi bir ürün diyebilirim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Sorunuz olursa mesaj atın cevaplamaya çalışayım.

Tarih: 30 Haziran 2011, 14:32 - İp: 78.***.**2.104
cardinal53
cardinal53 (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

isozen panasonic mdh1 konusunda yardımcı olurmusun hocam mts formatını dvd ye aktarmada sıkıntı yaşıyorum [email protected] yardımcı olursan mutlu olurum

Tarih: 23 Kasım 2011, 19:09 - İp: 178.***.**6.114
  • 1