melancholym
melancholym (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

. Mts Uzantılı Videoyu Dvd’ye Kayıt

Merhaba arkadaşlar ben hd video çeken yeni bir kamera aldım, .Mts uzantılı video çıktısı yapıyor ben bunu dvd'ye direkt aktarmak istiyorum convert etmeden yani bunu nasıl yapabilirim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim herkese iyi günler dilerim..

#melancholym' tarafından 28.04.2012 19:21:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2012, 19:11 - İp: 85.***.**6.207
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

.mts convert>>

.mts uzantısı hakkında>>>

Tarih: 29 Nisan 2012, 07:04 - İp: 88.***.**8.6
melancholym
melancholym (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

Google'da aradım bulamadım ki buraya yazıyorum. Ayrıca convert etmeden dedim bak orda yazıyor..

Tarih: 30 Nisan 2012, 13:04 - İp: 85.***.**9.54
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

"convert etmeden" diye bir kavram yok "en az convert ile" var. adobe premiere pro cs5.5 ile import edebilir dvdye veya blueraya yazabilirsiniz. (en azından taknik olarak bu böyle)

Tarih: 30 Nisan 2012, 13:37 - İp: 88.***.**6.50
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

Corel Video Studio X4 X5 hangisini istersen

Programı Aç
Videoyu ekle
Aşağıya Sürükle
Share ye tıkla
DVD de
1 Saatlik MTS dosyasını 1 DVD ye convert edip yaklaşık 1 saat veya daha az veya çok sürede Pc nin gücüne göre yazdırabilirsin.. ennn basit yol bence ... aslında pro show da bide iş yerinin jeneriğini hazırlayıp koyarsan başına tadından yenmez...

Tarih: 1 Mayıs 2012, 01:45 - İp: 95.***.**2.253
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende SA modunda çekiyorum convert programlarında hd avi ye çevirsem sonra dvd ye yazmak için bunları coreldemi birleştirip DVD YE yazıcam GÖRÜNTÜ KAYBI OLURMU YADA HD Mİ ÇEKİP AVİ DVD FORMATINAMI ÇEVİRSEM BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM

Tarih: 3 Mayıs 2012, 20:39 - İp: 95.***.**6.203
  • 1