celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

Türkiyeden Canon Alanlar....

biraz geç oldu ama içimde kalmasın erkayalara sormadan sormak istedim
normalde a serisi incelemelerinde hep 2 cd den bahsediliyor bende ise bir cd var işte üstünde erkayalar falan yasıyo yani türk üretimi.. sizde de 2 cd mi var yoksa bende cd eksikliği mi var???

Tarih: 9 Temmuz 2004, 22:07 - İp: yok
kara_kalem
kara_kalem (üye)
Kocaeli / Meraklı

aynı sorunla bende karşılaştım. satın aldığımda gelen tek Cd den A70 sürücüsü çıktı. CDyigeri götürdüm 2 CD libir paket getidiler. bundaki sürücü A80. 2.cd de ise video işleme programıyla foto albüm yapma programı var. pekbişey kaybetmiş sayılmazsınız yani

Tarih: 11 Temmuz 2004, 01:46 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

ben bu panoroik foto birleştiren bir program varmış ta diğer cd de on abiraz bosuldum .
fotoları acaba hangi programda güselce birleştirebilirim . adobe işe yarar mı acaba...

Tarih: 12 Temmuz 2004, 12:01 - İp: yok
mersun80
mersun80 (üye)
İstanbul / Amatör

A60 aldığımda benimkinden de tek CD çıkmıştı, ancak yabancı forumlardaki bundle'lara baktığımda program olarak bir eksik görmedim, ZoomBrowser, sürücü, Panaromic view, tüm programlar mevcuttu bu CD de. CD yi iyice incele, olmazsa Erkayalar'a bu konu hakkında başvur ve eksik programlarını tamamla.

Tarih: 11 Ağustos 2004, 12:58 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

erkayalar kendi akıllarınca kurnazlık yapıyor lar türkçe cd bize diğer cd ler cebe politikası ama cd ler pek bişe yaramıyo zaten merak ettiğim vermedikleri başka şeyle varmı?

Tarih: 9 Eylül 2004, 22:29 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

alında ben bunuı cd yi tam incelemeden yazmıştım programların çoğu var yani tek cd de toplanmış vede erkayalar ne bilim kendi reklamlarını yapmak için yapmışlardır bunu gelen cd yi yollamak yerine erkayalar damgalı yeni bir cd
ama farkettim ki pek bir kaybım yok bu aşamada

Tarih: 10 Eylül 2004, 13:55 - İp: yok
  • 1