orhanax
orhanax (üye)
Manisa / Meraklı

S9500-lcd Ekran

Herkese iyi günler...

Uzun süren bir araştırma dönminden sonra bir adet Fuji s9500 aldım. Ama daha hevesimi alamadan servise göndermek zorunda kaldım! Çünkü yere düşürdüm ve lcd ekranı çatladı. Ekrana görüntü gelmiyor. Çekim işlevlerinde hiçbir sorun yok. Servisi aradım, hareketli gövde ve lcd ekran için 100€+kdv maliyet çıkardılar. hareketli gövdeyi değiştirmeden sadece lcd değişimi olmaz mı dedim ama net bir cevap alamadım.Bu konuda Sayın Melih Hoşbakan'a mail gönderdim ama sanırım mailim dikkatinden kaçmış.
Bilgisi olanlar, bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Tarih: 28 Ocak 2006, 13:14 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Orhanax,
talebiniz bana ulaştı ancak bu hafta tüm şirketin servisleri kar ve hava şartları nedeni ile yarım kapasite çalıştıkları için geri dönemedik. Sizin sorununuz en hızlı ve ekonomik şekilde çözülecek merak etmeyin. Elime şu ana kadar teknik servisin detay raporu henüz geçmedi. Makineniz işlemde merak etmeyin. - Ayrıca ismim Melih değil Mustafa Hoşbakan. Sevgilerle...

Tarih: 28 Ocak 2006, 13:23 - İp: 85.***.**0.254
orhanax
orhanax (üye)
Manisa / Meraklı

Teşekkür ederim.
Bu arada isminizi yanlış yazdığım için özür dilerim.

Tarih: 28 Ocak 2006, 15:19 - İp: 195.***.**9.53
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Orhanax, makinenizi düşmeden dolayı garanti kapsamına alamadık ANCAK servis maliyeti düşünüldüğü kadar yüksek çıkmadı. KDV dahil 38,14 EURO + KDV
Size gelen 100 Euro luk ön tahmini arkadaşlar makineyi görmeden vermiş (ve kendilerini emniyete almak için biraz yüksek vermişler)
Makine bugün size çıkıyor. Sevgilerle...

Tarih: 30 Ocak 2006, 10:35 - İp: 81.***.**2.84
orhanax
orhanax (üye)
Manisa / Meraklı

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.
Umarım en kısa zamanda hevesimin geri kalan kısmını alabilmek için makineme kavuşabilirim. Ne yalan söyleyeyim, genelde Türkiye'deki yetkili servisler bir fiyat söylediler mi, bir şekilde sizden o parayı alırlar!(örneğin araba servisleri. Hele bir de arabanızın parçaları biraz zor bulunuyorsa vay halinize!) Ancak heralde servis anlayışında, olumlu yönde değişen birşeyler var...
İnşallah bir daha ihtiyaç duymam ama artık gerektiğinde makinemi rahat bir şekilde servise gönderebilirim sanırım.
İyi çalışmalar...

Tarih: 31 Ocak 2006, 00:47 - İp: 195.***.**9.180
  • 1