black8
black8 (üye)
Karabük / Amatör

Pretec Dc3a30 İçin Ne Diyorsunuz?

selam ben bu siteyi yeni keşfettim.kendim amatör bile sayılmam ama en azından geçmek istiyorum.burada kısa zamada bir sürü başlığı okudum

gitti gidiyorda buradan araştırdığım kadarıyla beğendiğim bir makina kazandım PRETEC DC3A30!!!

www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1840889

şimdi benden ödeme yapmamı bekliyorlar. ne diyorsunuz fikrinizi almak istedim. iyi etmişim mi? ayrıca bu PRETEC DC3A30 dijital fotoraf makinasında manual odaklama var mı? bide bu makinanın dez avantajı sadece Akşam çekimlerinde kumlanma mı başka bi dez avantajı yokmu? yardımlarınızı bekliyorum!!!

#black8' tarafından 30.04.2006 15:29:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Nisan 2006, 02:39 - İp: 85.***.**2.219
ati2001
ati2001 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Pretec'ci olarak Makinama laf söyletmem...bende kullanıorum....O laf söyleyen arkadaşlarıda kınarım...kesinlikle bilmedikleri konuda atıyorlar...yaşınız kaç kardeşim...ne biliyorsunuz...

...

İnsan bir makina alacaksa araştırma yapar...O arkadaşta zaten araştırmış..ve makinanın iyi olduğu hatta Mükemmel olduğu söylenmiş..Sizler ne yapmaya çalışıyorsunuz...

O makina Bugün Tüm markalı makinalara nal toplatmış bir makinadır...Kusurları vardır ama ...O kadar kusur tüm makinalarda var...Helede Pretec deyip markasız deyip sevmediğiniz bu makinadaki kusurlar , kusur bile sayılmaz...

Anlayacağınız...Arkadaş makinasını alabilir....Hemde hemen alabilir...

saygılar..

Tarih: 3 Mayıs 2006, 01:32 - İp: 81.***.**5.172
mavilensli
mavilensli (üye)
Sakarya / Meraklı

elin şeyini görmeyen kendininkini piyade tüfeği sanırmış...

adam gibi distribitörü bile yok pretecin, canonun nikonun tırnağı bile olamaz

kardeş 50-60 ytl daha koy canon powershot a430 al

hem 4megapiksel gerçek çözünürlüğü var
ccd işlemci 4x optik zoom 1.8 inç lcd ekran hemde türkçe menü hemde 25 senelik distribitörü var sağlamda teknik servisi var (erkayalar.com.tr)

yada nikon coolpix 5600 al biraz pahalı olabilir

git GERÇEK fotoğrafçılara sor ya CANON derler ya NIKON belkide bazıları SONY diyebilir...

#mavilensli' tarafyndan 03.05.2006 16:03:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Mayıs 2006, 15:52 - İp: 85.***.**1.233
turk52
turk52 (üye)
Ordu / Reklam Fotoğrafçısı

Mavilensli nickli arkadaşa bu mesajim.Biz burda fotograf kalitesinden bahsesiyoruz. Pretec dc3a30 dan bahsedilmiş bu topicte ama sen nikondan sonyden disbiritörlerden bahsetmişsin. Sony le nikonla bu makineyi karşılaştırmak çok yanlış. Bu topiği açan arkadaşımız bu işe yeni gönül vermiş.Nikondan sony den bahsetmek yersiz.

Tarih: 3 Mayıs 2006, 17:43 - İp: 85.***.**6.220
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili mavilensli,
Ati2001 dediğin adam seni bilgisiyle yaya bırakacak kapasitededir....Eğer elin de somut bir bilgi vasa söyle bizde bilelim yok eğer amacın polemik çıkarmaksa bizde ona göre davranalım...
Bahsettiğin konuda haklı olabilirsin ancak kullandığın ifadeler ve yaklaşımın konu başlığının önüne geçemez...
Ben de pretec dc 3a30 u öneriyorum ve almanı tavsiye ederim ancak arkadaşların belirttiği dezavantajlar vakidir..af asistanı (afassis) olmaması eksikliktir...
ikinci el makneler bazen sorun çıkarabiliyor eğer imkanın varsa sıfır bir makine almanı öneririm....

Tarih: 4 Mayıs 2006, 00:24 - İp: 85.***.**5.40
black8
black8 (üye)
Karabük / Amatör

öncelikle tüm herkese konuya olan ilgisinden dolayı cok teşekkkur ederim. uzun zamandır nette giremediğim için yeni yazıyorum herkee cok cok teşekkur ederim

Tarih: 15 Mayıs 2006, 13:38 - İp: 85.***.**6.4
kaankurt
kaankurt (üye)
Balıkesir / Amatör

güzellerim bitanelerim sinirlerim bozuldu bir pretec dc3a30 kullanıcısı ve piskopat bir fotoğrafçı olarak deliler gibi fotoğraf çekiyorum hatta bu sitedeki çoğu insandan daha da bilgiliyimdir arkadaşlarım ben size sadece lütfen KENDİNİZİ BİR ŞEY SANMAYIN diyorum güzelim mavilenslim özellikle siz ne insanlığın tuttu da burada sony nikon canon reklamı yapıyosun güzelim o kadar övdüysen al diyosan ALAMIYO ARKADAŞ ALAMIYO... gelirsin insan gibi makineni verirsin o zaman reklamların da yerini buur insanlığında ...saygılarımla çok bilen çok konuşan ortaya lap diye b.k atan arkadaşım makineni reklamla değil insanlıkla paylaş ver o kadar tm mı gülüm... bu arada mavilenslim sen küçük şirketlerin sayesinde yaşıyorsun haberin var mı sadece nikon canon sony potansiyeli ile bu dünya fotoğrafçıları kalkınsa sen bırak pretec gibi markayı hiiiiç bir şeyi bulamazdın .......SAYGILAR SEVGİLER........ unutmayın bu sıralar 111 megapixel bir makine çıktı dünyanın en büyük lens üreticisinden ewet yanılmıyorsunuz tam YÜZ ON BİR megapixel sen kardeşim....pretec alan arkadaşa söylüyorum bunu da---- sat evini arabanı al bu makineyi güle güle kullan ARKADAŞIN (mavilensli) GÖNLÜ OLSUN :D

#kaankurt' tarafyndan 25.06.2006 22:04:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Haziran 2006, 22:01 - İp: 88.***.**0.15