bogeyman
bogeyman (üye)
İstanbul / Amatör

Pixel Sorunu

arkadaşlar 17 gün önce canon 1100d aldım 2 günden beri fotoğraflarda ince beyaz bir çizgi çıkmaya başladı yeni fark ettim . makineyi garantiye yollamak istiyorum. acaba sorun neyden kaynaklanıyor garanti konusunda ne yapmam gerekiyor. samsunda ikamet ediyorum ve makineyi internetten aldım. garanti konusunda tecrübeli arkadaşlar söylemek istediğiniz birşeyler var mı acba. makineyi tamir ederler mi? fotoğraf aşağıda (umarım beceririm koymayı)

#bogeyman' tarafından 18.08.2011 02:16:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ağustos 2011, 02:15 - İp: 78.***.**7.210
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

sensörde arıza var makinayı servise ver ...... Aslında bu arızaya göre makinanın değişmesi lazım bence 30 gün içinde arıza yapan ürünler birebir enisiyle değiştirilmek zorunda diye biliyorum ama bir araştır hemen bence...

Tarih: 19 Ağustos 2011, 11:35 - İp: 85.***.**6.12
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Aldığın yere gönder 30 gün içinde arıza yapan ürünü birebir yenisiyle değiştirmek zorundalar internetten alışverişte bu zorunlu.... aldığın yere gonder çektiğin fotoğrafıda buyuk boy bastır onuda gonder arızasını yaz gonderi fişini ileride bir sorun olabilir sakla, yenisini göndermek zorundalar ...

Tarih: 19 Ağustos 2011, 11:42 - İp: 85.***.**6.12
bogeyman
bogeyman (üye)
İstanbul / Amatör

ah be tamda bugün garantiye yolladım salak gibi . bakalım kargoyu geri çevirebilecek miyim

Tarih: 20 Ağustos 2011, 19:39 - İp: 88.***.**1.117
  • 1