miracle75
miracle75 (üye)
İstanbul / Amatör

Nikon 8800 Kullanım Klavuzu

Arkadaşlar merhaba..fotoğraf makinamı yeni aldım.Fakat amerikadan alındığı için elimde türkçe kullanım klavuzu yok.elinde nikon 8800 kullanım klavuzu olan varmı.yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Tarih: 2 Aralık 2005, 09:41 - İp: yok
omerk
omerk (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

miracle75 mailini çok geç aldım. Birkaç arkadaşdaha 8800 klavuz istemekte. Elimde şu an kalmadığı için size gönderemedim. Yılbaşından önce tekrar orjinal klavuzları elime geçecek sizede bir tane ayıracağım. Saygılarımla, Ömer K.

Tarih: 2 Aralık 2005, 10:51 - İp: 81.***.**2.76
frezenius
frezenius (üye)
Van / Meraklı

Merhabalar
bende kısa bir süre önce bir nkn 8800 siparişi verdim (usa daki bir arkadaşıma) yaklaşık 10 gün içinde elimde olacak
ama kullanım kılavuzu problemim var.
Türkçe kılavuz temininde benide hatırlarsanız sevinirim.

Tarih: 8 Aralık 2005, 23:51 - İp: 81.***.**8.23
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

selam arkadaşalar http://forum.netfotograf.com/fotograf_aksesuar.asp?msg_id=7399&highlight=8800
bu adresteki arkadaşa da yazdım.

bende 8800 var ama pdf formatında filan yok bulamadım.ocaklılar olabilir demiş tekrar baktım. kutusundan 3 CD çıkıyor ama kullanım kılavuzu ile ilgili birşey bulamadım.

pictureproject 1.0 diye bir proğram vermişler.
CD'nin birincisinde pictureproject 1.0 for windows için
CD'nin ikincisinde pictureproject 1.0 for macintosh için
CD'nin üçüncüsünde de pictureproject 1.0 reference manuel var
başkada birşey yoktu.

orjinal ingilizce kullanım kılavızunun yanında bir tanede türkçesini koymuşlardı.başkada birşey yok.
olsa dükkan senin dostum.ama karacasulu'ya mail atacam bakalım ne derler(acaba kullanım kılavuzu CD ortamında neden yok derim) ama efendiler pek müşteriyi kaale almıyorlar sadece ticaret amaçlı kurulmuşlar galiba.daha öncede bazı konularda bilgi almak için yazdım ama efendiler cevap yazma zahmetinde bile bulunmadılardı.

makine ile resimlerini çekip pdf filan yapmaya
çalışacam.tarama,fotokopi zor görünüyor 157 sayfa çünkü.

Tarih: 17 Ocak 2006, 20:44 - İp: 85.***.**6.199
gerge_dan
gerge_dan (üye)

merhebalar merhabalar elime nikon coolpix 8800 var ve nette aramama ve nikonun bayisine sormama rağmen türkçe kullanımını bulamadım bana nerden bulabileceğimi yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 4 Mayıs 2006, 13:28 - İp: 85.***.**0.11
gerge_dan
gerge_dan (üye)

[email protected] dan ulaşabilirsiniz yardımlarınızı bekliorum

Tarih: 4 Mayıs 2006, 13:29 - İp: 85.***.**0.11
  • 1