redwhite
redwhite (üye)
Antalya / Amatör

Fujifilm S5700 Yakınlaştırma Sorunu

Merhabalar..
Bir dönemdir fujifilm s5700 kullanmaya çalışıyorum. Makineyi açarken Yakınlaştırma hatası veriyor , bu sorunu ben halledebilir miyim? Bu sorun neyden kaynaklanmış olabilir.
Benim halledemeyeceğim bir sorunsa ki (Kullanım klavuzunda ki söylenenleri yaptım sonuç değişmedi) garanti kapsamına girer mi?
Garanti kapsamına girmezse tahmini kaç ytl ye yapılır?

Şimdiden herkese teşekkür ederim..

Tarih: 12 Mayıs 2008, 13:28 - İp: 85.***.**1.86
mrtgkce
mrtgkce (üye)
Bursa / Amatör

Senin yapabileceğin birşey olduğu zannetmiyorum. Eğer darbe kaynaklı objektifte yamukluk ya da başka bir problem varsa kullanıcı hatası diyerek garanti kapsamına almayabilirler ama eğer makinede darbe ya da insan kaynaklı herhangi bir neden olmadan bu sorun çıktıysa gararnti kapsamında tamit olur görüşündeyim.

Tarih: 12 Mayıs 2008, 20:11 - İp: 88.***.**5.206
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhabalar
Ürününüzün Lensinde sorun olduğunu düşünüyorum.Ama en iyi şekilde Teknisyen arkadaşlarımız size cevap vereceklerdir.Servise gönderirseniz size yardımcı olacaklardır ve garanti kapsamında ise hemen yapılacaktır.Eğer garanti kapsamı dışında ise sizin vereceğiniz onaya göre makineniz yapılacaktır.Fiyat konusuna gelince bu konuda tam hasar durumu ne olduğunu bilmediğimden ben bir cevap veremeyeceğim.Aksi taktirde sorar size bilgi verirdim.
Sevgilerle.

Tarih: 13 Mayıs 2008, 21:59 - İp: 88.***.**0.14
redwhite
redwhite (üye)
Antalya / Amatör

mrtgkce cem abi teşekkür ederim cevaplar için..
en kısa zamanda servise göndereceğim.
ilginiz için teşekkürler..

Tarih: 14 Mayıs 2008, 17:11 - İp: 85.***.**4.73
  • 1