arbitraj
arbitraj (üye)
İstanbul / Amatör

Fujifilm S2950 Ekran Sorunu.

Merhaba herkese.
Yaklaşık 3 ay evvel siz ve benzeri fotoğraf severlerin forumlarını gezerken imrendim/özendim ve dedim ki ''Ben de fotoğraf çekmeliyim.'' Nasıl bir makina almam konusunda forumları okudum. Yeni başlayacağım ve sıkılma ihtimalimi de göz önüne alarak çok pahalı bir makina almamayı tercih ederek Fujifilm S2950 aldım. Keyif verdi bana çekmek. Sabahın köründe sokağa atıyordum kendimi,sahile inip çekiyordum. Lakin 3 gün evvel Boğaz köprüsünün malum trafiğinde sıkıştım ve bir kaç çekim yapayım diyerek makinamı çantasından çıkardım. Ekranda siz sanırım ''Mürekkep dağılması'' olarak tabir ettiğiniz olay olmuştu. Ekranımda görüntü yoktu. 2-3 cm çapında bir iz vardı sadece. Camında her hangi bir çizik dahi yok. Zaten toplamda 250-300 arası çekim yapmışımdır. Ekranın nasıl bu duruma geldiği konusunda en ufak fikrim yok. Sürekli çantası içinde arabada durur ve arka koltuğun kolluk kısmına koyarım. Bilmediğim bir darbe almış da olabilir tabi,burada firma ya da ürün hakkında bir karalama yapmak etik olmaz. Bildiğim kadarıyla almadı ve emanet vermedim.Lakin darbe alma ihtimali çok çok düşük. Nasıl bir yol izlemeliyim,henüz servise vermedim. Tecrübelerinize danışmak istedim. Teşekkür ederim. Hoş kalın.

Tarih: 2 Ocak 2012, 12:52 - İp: 85.***.**4.209