ttsunriset
ttsunriset (üye)
Antalya / Meraklı

(dikkat) Aydınlar Foto Market

Oncelikle yeni makinemi almamda degerli goruslerini okuyarak karar verdigim,fikirlerini paylaşan emegi gecen herkese cok tesekkurler. Ilk mesajımın bu sekilde olmasını istemezdim fakat en azından benden sonraki arkadaslar icin bilgilendirme geregi hissediyorum.
350D body+ 18-55 + 90-300 obj.+ tripod +Çanta + 512 CF hafıza kartı+ battery gripten olusan kiti 10gun once Aydınlar Foto Market internet sitesi uzerinden sipariş verdim.Kite gore Turkiye şartlarında taksit vs. konusunda benim buldugum en avantajlı fiyat olması,prof.fotografcı arkadaslarımdan aldıgım feedbackler ile en uygun secim olarak gorunuyordu. Sipariş saatinin uzerinden 20saat geçtikten sonra kargo kapımdaydı,ilk once bravo dedim iyi çalışıyorlar. Paketi açtıktan sonra Çanta ve 90-300mm obj. içinde olmadıgını gorup tel. açtım."Kusura bakmayın elimizde kalmamış biz size en geç 2gun içerisinde ulaştıracağız" yanıtını aldım.Ne kadar cirkin bir davranış olsa da(ben onların yollamadan once haber vermesini beklerdim) beklemeye başladım.1-2-3 gun derken ne kargo ne bilgilendirme tel. veya
e-mail'ı aldım. Tekrar aradım distributor elinde olmaduıgını malesef gelecek haftaya kaldıgını soylediler,ortalıgı yıktım fakat ne müşteri memnuniyeti ne teknik bilgi ne de iş bitirme kabiliyeti olmayan bir arkadaşla bir yere varamadık. Yetkili birisiyle gorusmek istiyorum dedigimde su an burada yok malesef gibi kıvırmalara girdiler. Ertesi hafta oldu beni hala arayan yok yine ben aradım "işte arıyoruz bulamıyoruz,Erkayalar'ın elinde yokmus" dediler. Erkayaları aradım "elimizde var" dedikleri an,tepem attı telefonda yagdırdım. "Beyfendi biz sizi 10dk sonra arayalım" dediler. 10dk sonra "biz objektifi bulduk,bugun kargoya veriyoruz" dediler. Ve tam 10gun sonra komple sete ancak ulaşabildim.
Lutfen eger internetten sipariş verecekseniz firma ne kadar ciddi olursa olsun ilk once telefonla teyit alın benim yasadıgım olayları yasayıp sinirinizi bozmayın.

Saygılarımla.

Tarih: 26 Ocak 2006, 21:34 - İp: yok
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

valla birader o makina için ne kadar beklesen değer.ama stoklarda çok olmadığından adamlar reklam için seninki gelene kadar bekletiyorlar. esnaflık işte afgör.

Tarih: 1 Kasım 2007, 21:47 - İp: 88.***.**7.168
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Buyrun iste bir demezlermi adama elinde yoksa neden internetten satiyorsun nasil bir is ahlakidir bu ne hakkin var bize 10 gun kabus yasatmaya bu tur is ahlakina sahip insanlar beni yurtdisindan alisveris yapmaya zorluyor.. Bilgilendirme icin tesekkurler..

Tarih: 6 Kasım 2007, 11:31 - İp: 198.***.**2.226
guldr
guldr (üye)
İstanbul / Amatör

buyrun aydınlar foto ile ilgili bir şikayet daha..

Tarih: 12 Mart 2008, 16:30 - İp: 88.***.**9.189
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

sen ucuz atlatmışsın kardeş

hiç atlatamayanlar var..

Aydıııın Aydıııınn..
Aman yine baydııııınn..

Tarih: 18 Mart 2008, 01:50 - İp: 88.***.**2.179
smer
smer (üye)
İstanbul / Amatör

Foruma yeni gelen arkadaşlar Aydınlar bakkal'la ilgili yazıları okumadan geçmesinler.

Tarih: 30 Mart 2008, 22:56 - İp: 85.***.**9.216
ahmet46
ahmet46 (üye)
İstanbul / Amatör

İş hayatında müşteri menuniyetini, kendi memnuniyetlerinin gerisinde tutan , insanın hevesini kursağında bırakan halihazırda olan istek ve arzusunu azaltan bilinsiz işletme örneği ile ikinci kez karşı karşıyayız, fotoğraf severler olarak tepkimizi koyalım ...

Tarih: 2 Nisan 2008, 03:19 - İp: 88.***.**8.80
nat
nat (üye)
İstanbul / Amatör

bu firmadan heryerde şikayet üstüne şikayet var.

Tarih: 19 Nisan 2008, 23:12 - İp: 81.***.**8.31