fotosevgi1
fotosevgi1 (üye)
Aydın / Firma

Burelsana Dikkat

seri ilanlara bakarsanız beyler pakon tarayıcı satmaya başlamış.burelsan sen önce 1,5 sene önce bana sattığın makinanın tarayıcısını gönderde öyle reklam yap.İNTERNET SİTESİNE BAKTINMI ADAMA BENZİYOR AMA...6 ayda ücretsiz bakım yapıyorlarmış nedense bana 1,5 sene geçti ama bırakın servisi telefon dahi açmadılar şu andada mahkeme kararını bekliyorum ben yandım siz yanmayın.BURELSAN hakkında bilgi almak isteyenler [email protected] ulaşabilirsiniz

Tarih: 18 Şubat 2007, 13:12 - İp: 88.***.**6.50
burelsan
burelsan (üye)
Afyonkarahisar / Firma

Öncelikle hakkımızda gerçeği yansıtmayan delillere dayanmayan şikayet ve firmamızı karalayıcı yazılarınızdan maddi manevi tazminat talebinde bulunacağımızı,Ayrıca 19500 eurodan kalan 500euroyu ve 1,5 yıl öncesinden kalan ve yine 1.5 yıl geçmesine rağmen hala ödeyemediğiniz 6000 euro tutarlı senedi hatırlatırız ve ilk makinayı şirket merkezimizde test edip sağlam ve çalışır bir şekilde 1.5 yıl önce teslim aldığınızı servis teslim tutanağındaki imzanızla ispatlayacağımızı nakliyesi size ait olan bir malı kendiniz teknik servis gelmeden düzensiz ve bilinçsiz bir şekilde kurmaya çalışmaktan veya taşımanızdan doğan sorunlarınızı firmamıza yüklemeye çalışmanızın doğru olmadığını ve buna hiç hakkınızın olmadığını ve sizden tahsilat yapılmayan 6500 euro parayada iki adet sıfır film scanner alabileceğinizi hasar verdiğiniz makinayı firmamıza tekrar bakıma aldığımızı ve nakliye ücretini bile firmamızın karşıladığını ve yerine sizi mağdur etmemek için "48000euro" (KIRKSEKİZBİN EURO) YANİ SİZİN ÖDEME YAPTIĞINIZ PARANIN 2,5 İKİBUÇUK KATI DEĞERİNDE YENİ NORİTSU KURDUĞUMUZU ve bunuda yine sizin imza ettiğiniz servis teslim tutanağı ile ispatlayacağımızı ve hasar verdiğiniz ilk makinanızı teslim etmeye hazır olduğumuzu defalarca bildirdiğimiz halde ne ÜZERİNDEN 1,3 YILDIR EKMEK YEDİĞİNİZ NORİTSU YU TESLİM ETTİNİZ NE FARKINI ÖDEDİNİZ NE BAKİYENİZİ NEDE SENETLERİ ÖDEDİNİZ İMZA ETTİĞİNİZ SÖZLEŞME VE DİĞER EVRAKLAR İLE KANUNLAR ÖNÜNDE İSPATLAMAYA HAZIR OLDUĞUMUZU
SİZE VE SAYGIDEĞER KAMUOYUNA DUYURURUZ

Tarih: 19 Şubat 2007, 22:21 - İp: 85.***.**6.22
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Eğer sözleşme gereği yapılmadıysa bunu "ıspata hazır" olmak yerine bizzat mahkeme kararı ile yerine getirilmesini sağlayın...Madem haklısınız ve mağdur edildiniz alacağınızı niye tahsil etmiyorsunuz o zaman?

Tarih: 20 Şubat 2007, 04:27 - İp: 88.***.**8.105
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

affınıza sığınarak sorabilirmiyim:

"48000euro" (KIRKSEKİZBİN EURO) dediğiniz noritsu hangi modeldir

acaba 8 senedir üretilmeyen bir makine.. mi.. ?

Tarih: 20 Şubat 2007, 10:58 - İp: 85.***.**5.203
fotosevgi1
fotosevgi1 (üye)
Aydın / Firma

ben delilleri mahkemeye verdim benim iş kaybımdan doğan tazminatımı kim ödeyecek burelsan sen önce makinayı zamanında teslim ettinde alacağınımı alamadın benim 6450 euro borcum olacaktı sözleşmede yazan maddelere uysaydın sen sözünü tuttunda ben borcumumu ödemedim mi 19550 euro peşin veren insan 6450 euro borcunuda öder. ben teknik servisten ve makina kurmaktan anlasam sizin servis elemanınızı niye 3 gün burda yemesini içmesini otelde kalmasının masraflarını niye karşılamak zorunda kalayım kendim kurar bu masraflarıda yapmaz cebime kalırdı buda yalan.senin kendi servis elemanında kuramadıki bana senin 48000 euro diye verdiğin EMANET makinayı vermek zorunda kalmazdın.hani 48000 euro diye verdiğin makinanın tarayıcısı niye yok sen benim soruma yanıt ver sözleşmede yazan sophia 990 e1 model makinamı neden teslim etmedin

Tarih: 22 Şubat 2007, 19:07 - İp: 85.***.**8.61
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

firma sahipleri kimin ne oldugunu iyi biliyor.bu konun tartışma yeri burası degil.direk mahkemede cözmelisiniz.burada cözüm bulmanız imkansız.yüce adelet evraklara dayanarak gercegi size gösterir.afyondan bende sizin gibi hata yaparak bir makina aldım afosan aynı dertler bizdede vardı.allahtan opsiyonel anlaşmıştık afosanla makinayı beyenmedik alacagımıza karsılık banyo makinası aldık oda elimizde patladı..bir daha afyondan degil sektörle birşey almak kaymak bile almam.ilahi adelet bu dünyada tecelli etmezse eger ahirette edecektir..allah sabır versin. herkese..

Tarih: 22 Şubat 2007, 22:11 - İp: 88.***.**1.191
  • 1